Як визначити склад суміші. після висихання бетон занадто білий.

У всіх без винятку випадках отримання суміші її склад має дуже важливе значення. Пов'язано це з тим, що кількість компонентів для того чи іншого засобу, як правило, чітко регламентовано. А відхилення від стандарту можуть призвести до дуже плачевних результатів. Тому дуже важливо вміти визначати, з чого складається та чи інша суміш.
Вам знадобиться
  • - апарат для дистиляції;
  • - колби;
  • - фільтр.
Інструкція
1
Якщо справа стосується хімічних сумішей, то їх склад, як правило, з'ясовується емпіричним шляхом. Для цього вам знадобиться апарат для дистиляції. Суміш поміщається в спеціальні колби. Потім певні компоненти випаровуються з одночасним виміром їх обсягу. Інші речовини перетворюються в осад і виявляються на дні колби. Їх потрібно відокремити через фільтр. Далі за розрахунковими хімічних формул на підставі одержані значень визначте склад і кількість речовин в наявній у вас суміші .
2
Якщо вам необхідно визначити склад суміші бетону, потрібно застосовувати інші знання. Для більш детального розбору слід замісити бетонний розчин з частини наявної суміші . Такий заміс допоможе вам визначити кількість базових компонентів. Так, наприклад, якщо бетон після висихання занадто кришиться або сиплеться, значить в його склад е більше піску, ніж цементу. І чим сильніше сиплеться, тим більше піску.
3
Фахівці також можуть визначити і склад суміші для карбюратора. Для цього потрібно завести транспортний засіб і трохи проїхати на ньому, змінюючи швидкості руху і оберти двигуна. За цими показниками ви можете зробити перші оцінки склад а суміші . У випадку, коли швидкість і обороти знижуються, суміш використовується багата. Незначне зменшення цього показника вказує на те, що суміш для карбюратора збагачена. Збіднена вона буде в тому випадку, якщо швидкість збільшується, а бідна - тоді, коли швидкість дуже сильно зростає.
4
Можна перевірити своє визначення склад а суміші ще і за кольором спіднички ізолятора свічки. Якщо вона коричнева, суміш або збагачена, або збіднена. Темна вказує на зайве збагачення суміші . Якщо ж ви помітили світлий, майже білий колір, значить, суміш по склад у занадто збіднена.
Корисна порада
Якщо ви не впевнені у своїх силах по вимірюванню та вивченню складу суміші, зверніться до фахівців. Тим більше, що деякі прилади, які використовуються для визначення складу суміші, можна знайти тільки в спеціалізованих лабораторіях.
Склад злочину являє собою сукупність встановлених кримінальним законом об'єктивних і суб'єктивних ознак, що характеризують суспільно небезпечне діяння як злочин. Його визначення потрібно не тільки службовцям правових структур, а й студентам юридичних вузів.
Вам знадобиться
  • - Кримінальний Кодекс Російської Федерації.
Інструкція
1
Для визначення складу злочину вам необхідно виділити в ньому чотири основні ознаки, які і будуть характеризувати діяння як злочинне. Це об'єкт, суб'єкт, об'єктивна та суб'єктивна сторони.
2
Визначте об'єкт злочину. Об'єкт в даному випадку являє собою охоронювані законом суспільні відносини, на які було скоєно посягання. Від об'єкта залежить суспільна безпека досконалого злочину. Склад злочину, що характеризує об'єкт, включає об'єкт посягання, предмет злочину і потерпілого.
3
Виділіть об'єктивну сторону. Це діяння, а також його наслідки, за допомогою якого скоєно злочин. Об'єктивна сторона злочинного діяння описується в Кримінальному Кодексі Російської Федерації. Вона може бути виражена дією чи бездіяльністю злочинця.
4
Визначте суб'єкт - це особа, яка вчинила даний злочин. Покладання відповідальності за скоєне можливо тільки на те особа, яка досягла віку, зазначеного у статті 20 Кримінального кодексу, і є осудним за результатами експертизи (відповідно до статті 21 КК РФ).
5
Виявити суб'єктивну сторону злочину. Вона включає в себе провину суб'єкта дії, а також мотив і мета. Вина може бути умисною або необережною (ст. 25 і 26 КК РФ відповідно).
6
Визначте вид складу злочину. Він може бути простим (без пом'якшуючих чи обтяжуючих обставин, що впливають на ступінь покарання), кваліфікованим (являє собою підвищену небезпеку для суспільства, має обтяжуючі обставини) і привілейованим (має обставини, що знижують покарання суб'єкта).