Як ставитися до помилок.

Людям властиво помилятися. Особливо чутливі натури ще довгий час після здійснення помилки переживають і картають себе. Швидко відновитися і не втратити почуття впевненості в собі можна, якщо правильно ставитися своїм помилкам .
Інструкція
1
Чи не звинувачуйте себе в події. Почуття провини демотивує і часто заважає виправити ситуацію. Ідеальних людей не існує, і ви не виняток. Заспокойтеся і побережіть свої нерви.
2
Вибачитеся, якщо ви когось образили або завдали шкоди. Не втрачайте при цьому власної гідності і не виправдовуйтесь. Просто визнайте вину. Іноді це просто необхідно, щоб припинити мучити себе.
3
Не зациклюйтеся на своєму промаху і не дозволяйте слідом за ним робити нові помилки. Якщо весь час думати про себе в негативному ракурсі, вважати себе невдахою, в підсвідомості поступово сформулюйте стереотип поведінки. І ви самі не помітите, як почнете здійснювати одну дурницю за іншою. Пам'ятайте, той, хто вважає себе хронічним невдахою - поступово їм стає. І навпаки, якщо визначити для себе подію як непорозуміння і йти далі - ви будете помилятися все рідше.
4
Не старайтесь виправдати себе і перекласти вину на інших. Якщо дивитися на події реально, то можна отримати багато користі від помилкових ситуацій. А якщо вважати себе завжди правим, то будьте впевнені - наступного разу ви «наступите на ті ж граблі».
5
Вийміть користь з будь-якої негативної ситуації. Дуже часто помилки не є крахом, а навпаки, відкривають нові перспективи. Це складно усвідомити відразу, але в процесі осмислення того, що сталося в голову може прийти багато нових і корисних ідей. Раз так вийшло, значить, так треба. Зрештою, все що не робиться - все на краще.
6
Ставтеся з гумором до всіх своїх промахів. Бувають звичайно ситуації, коли все серйозно і не до сміху. Але на щастя, таке буває не так часто. Більшість промахів люди здійснюють через незнання, неуважність і, як правило, особливої шкоди вони не завдають. Якщо тільки у них немає проблем з почуттям гумору. Тоді шкоди вони завдають самі собі, багаторазово згадуючи і лаючи себе за те, над чим інші посміялися і забули.