Як вибрати мийку.

Вибрати мийку з різноманіття представлених на ринку моделей не завжди буває просто. Крім особистих уподобань господаря кухні слід враховувати і деякі технічні нюанси.
Насамперед визначитеся з формою мийки. Порівняно з квадратними моделями круглі є декілька більш місткими. Іноді кухонний гарнітур припускає використання кутовий мийки. Сучасні мийки часто мають більше однієї чаші, що дозволяє розділяти брудний посуд і призначені для миття овочі і фрукти. Форма миття визначається в такому разі не самими чашами, в крилами з боків, які можуть бути будь-якої форми. Чаші мийок також розрізняються за об'ємом, і тут слід виходити з кількості чоловік у сім'ї і частоти миття посуду. Крила мийок служать не тільки для зручності врізання її в стільницю, а й використовуються як сушарки пріборов.По типу установки мийки діляться на врізні і накладні. Накладні мийки встановлюються на спеціальні підставки без стільниці, а для монтажу урізних проробляється отвір у стільниці. Мийка кріпиться в отворі за допомогою герметика і спеціальних затискачів.

Для того, щоб вибрати мийку, ідеально відповідну саме вам, визначтеся і з матеріалом, з якого вона буде виготовлена. Кухонні мийки виготовляються з матеріалів, здатних витримати вплив абразивних матеріалів, агресивних миючих засобів і різкі перепади температури. Миття з високоякісної нержавіючої сталі задовольняють всім цим вимогам. Визначається якість стали за допомогою магніту: на сталь хорошої якості магніт не повинен різко прилипати, так як це означає занадто високий вміст заліза, а це може привести до корозії. По високоякісному сплаву магніт як би ковзає, чи не прилипаючи полностью.Мойкі з композитів (гранітна крихта з акрилом) виглядають як справжній масив каменю, що сильно підвищує їх привабливість. Композитні мийки витримують всі необхідні навантаження, вплив кислотою і лугом, вони жароміцних і екологічно чисті. Від моєї з нержавіючої сталі їх вигідно відрізняє різноманіття колірних і дизайнерських рішень а також «дорого» зовнішній вигляд - втім, вони і справді коштують недешево. Такі мийки практично не брудняться, так як до їх поверхні не пристають ні жир, ні такі загальновідомі вороги кухонної чистоти, як чай і кава. Крім того, композитні мийки мають властивість поглинати шум падаючої в них води.Прі наявному в даний час різноманітті видів мийок для вас не складе труднощів вибрати собі оптимально відповідний вам варіант.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nuc09dr6ItQ