Як намалювати трансформера олівцем. малювати робота.

Хлопчаки дуже люблять малювати різну техніку, особливо трансформерів, героїв однойменного мультсеріалу, а тепер і фільму. Немає нічого складного в тому, щоб придумати і намалювати свого власного робота.
Вам знадобиться
  • Аркуш паперу, простий олівець, ластик.
Інструкція
1
Приготуйте матеріали, потрібні для роботи. Аркуш паперу найкраще розташувати вертикально. За допомогою простого олівця почніть виконувати начерк. Всі частини тіла майбутнього трансформера позначайте поки що у вигляді кіл і овалів.
2
Почніть малюнок з голови, намалювавши її у вигляді кола, трохи вище середини аркуша. Потім намітьте грудну клітку робота (зазвичай у трансформерів вона дуже розвинена) у вигляді великого кола або перевернутої трапеції з закругленими кутами. Далі намітьте круглі плечі, передпліччя і кисті. Переходьте до нижньої частини персонажа. Намітьте таз у вигляді кола (за розміром він такий же, як голова). Після цього у вигляді трикутників позначте ноги, схожі на колони. Проведіть вертикальну серединну лінію по контуру тіла.
3
Почніть промальовування трансформера з обличчя персонажа. На цьому етапі підключайте свою фантазію. Малюйте маленькі прямокутні очі, захищений «маскою» рот, металеві вуха (можливо - антени замість них). Голову зростися з тулубом могутньою шиєю. Позбавляйтеся від закруглених деталей. Плечі малюйте прямими, лікті загостреними.
4
Груди трансформера можете прикрасити різними розпізнавальними знаками. Проводите кілька ліній по формі тіла, немов груди «скроєна» з декількох деталей. Зростися грудну клітку з тазом, на якому також намалюйте геометричний орнамент з вставок. На місцях з'єднання кінцівок (лікті, коліна) намітьте «заклепки» у вигляді невеликих прямокутників.
5
Кисті рук малюйте в затиснутому положенні (кулак). Лінії проводите чіткі, залишайте гострі кути на згинах. Ноги робіть стійкіше за рахунок промальовування «платформи» на стопах. Також можете додавати різні вставки. Ластиком видаліть непотрібні лінії.
6
Штриховка починайте накладати зверху малюнка, поступово спускаючись вниз. Заздалегідь визначте, з якого боку буде падати світло. Частини, що перебувають в тіні можете покривати перехресної штрихуванням. Шматочком папірці проведіть розтирання, це додасть металевий блиск трансформеру. Ластиком нанесіть відблиски. Підточить олівець і обведіть контур та деталі персонажа.