Як почати конференцію.

Конференція - заздалегідь запланований захід, присвячене певній темі, практичному або наукового питання, в якому беруть участь фахівці, зацікавлені у вирішенні цього питання. В ході конференції учасники читають доповіді та заслуховують думки експертів. Нерідко конференцію супроводжує виставка техніки, програмного забезпечення і устаткування, які використовуються в області обговорюваних питань.
Інструкція
1
Конференції звичайно проводяться із запланованою регулярністю. Їм передує велика організаційна робота, яка ведеться спеціально створеним Комітетом. Він відповідає за підготовку теми, вибір доповідачів, розсилку запрошень учасникам, їх зустріч і розселення. Комітет також вирішує і питання фінансування, найму приміщення, забезпечення учасників харчуванням. Комітет же готує і програму проведення конференції.
2
Почати конференцію слід за годину-півтори до початку засідань і вступного слова організаторів. За цей час вам необхідно організувати зустріч і реєстрацію учасників конференції, які надіслали заявки на участь та сплатили його в установленому порядку.
3
Реєстрацію почніть ще на пропускному пункті, який можна розмістити в вестибюлі. Учасник повинен пред'явити паспорт і отримати розпізнавальний бейдж - прикріплюється до одягу табличку, на якій надруковано його прізвище, ім'я та по батькові, вказана посада і організація, яку він представляє.
4
За цим бейдж учасник конференції може до її початку отримати бухгалтерські документи, необхідні для звітності - рахунки-фактури, накладні та ін. Крім того, слід організувати пункт, в якому він зможе відзначити своє посвідчення про відрядження.
5
За окремими столами все, приймаючі участь у конференції, повинні отримати її матеріали. Зазвичай це програма заходу з переліком обговорюваних питань, представлених доповідей та зазначенням місця і часу проведення кожного засідання. Крім того, учасникам роздаються рекламні проспекти, методичні матеріали та література з обговорюваного питання.
6
Після реєстрації та отримання матеріалів, у призначений за програмою проведення конференції годину, починається перше засідання. Як правило, його відкриває представник організатора конференції, який вимовляє вітальне слово учасником і коротенько знайомить їх з порядком проведення засідань та роботи секцій.