Як відкривати кілька вікон. Як відкрити кілька вікон однієї програми.

В деяких випадках користувачеві потрібно, щоб на комп'ютері було відкрито одночасно декілька папок, запущенно кілька програм або ж в одному додатку було відкрито декілька документів. Щоб здійснити це, необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
Якщо вас чекає робота з папкою і вкладеної в неї підпапка, задайте відповідні налаштування. Через кнопку «Пуск» або клавішу Windows відкрийте «Панель управління», виберіть компонент «Властивості папки» в категорії «Оформлення і теми». Або ж відкрийте будь-яку папку і виберіть у меню «Сервис» пункт «Властивості папки». Відкриється нове діалогове вікно.
2
Переконайтеся, що ви перебуваєте на вкладці «Загальні». В групі «Огляд папок» встановіть маркер напроти пункту «Відкривати кожну папку в окремому вікні». Застосуйте нові налаштування і закрийте вікно «Властивості папки». Підведіть курсор до першої папці і клацніть по її значку лівою кнопкою миші. Потім повторіть дію для наступної папки.
3
Якщо в програмі передбачено одночасне відкриття декількох документів, кожний документ відкриватиметься в новому вікні. При цьому у такого вікна будуть кнопки управління «Згорнути», «Розгорнути» і «Закрити». Використовуйте їх так само, як якщо б ви працювали з папками. Для відкриття документа в меню «Файл» використовуйте команду «Відкрити» стільки разів, скільки файлів (документів) ви хочете відкрити в додатку.
4
Для одночасного запуску декількох додатків або однієї програми декілька раз клацніть по значку (значками) потрібного програми (додатків) стільки разів, скільки це буде потрібно. Якщо папки або програми відображаються в розгорнутому вигляді, для пересування між ними використовуйте поєднання клавіш Alt і Tab.
5
Щоб мінімізувати область вікна, натисніть в його правому верхньому куті кнопку у вигляді двох перекривають один одного квадратів. Для того щоб розташувати вікна на екрані монітора таким чином, щоб вам було зручно в них працювати, підведіть курсор до заголовка вікна, натисніть ліву кнопку миші і, утримуючи її, перетягніть вікно в потрібну вам область. Відпустіть кнопку миші.
6
Для оптимізації розміру вікна підведіть курсор до одного з його країв, коли курсор набуде вигляду двосторонньої стрілки, перетягніть контур вікна в потрібному напрямку, утримуючи ліву кнопку миші. Якщо необхідно впорядкувати становище вікон на екрані, клікніть правою кнопкою миші по панелі задач і виберіть в контекстному меню один з варіантів: «Вікна зверху вниз», «Вікна каскадом» і так далі.