Як відмовитися від посилки. відмовитися від поштового відправлення.

Ви маєте право відмовитися від посилки , яка є внутрішньою поштою. Це може знадобитися, коли її зміст сумнівно, сума накладеного платежу не відповідає вартості вкладення або просто тому, що ви передумали купувати товар, висланий вам посилкою.
Інструкція
1
Ваше право відмовитися від посилки обмовляється в п. 45 Постанови Уряду РФ №221 від 15.04.2005 року "Про затвердження правил надання послуг поштового зв'язку». В ньому йдеться про те, що ви або ваш представник можете відмовитися від поштового відправлення будь-якої категорії. Для підтвердження відмови зробіть відповідну позначку на сповіщенні про доставку. У тому випадку, якщо ви відмовитеся зробити це, таку відмітку може поставити працівник відділення зв'язку.
2
Якщо посилка є міжнародним поштовим відправленням, повідомте про свою відмову в митний орган, який надіслав повідомлення про митний відправленні.
3
У випадку, коли посилкою був доставлений товар, придбаний за дистанційною формою продажу, наприклад, куплений в інтернет-магазині, в дію вступає Федеральний закон «Про захист прав споживачів». Згідно ст. 26.1, ви вправі відмовитися від покупки в будь-який момент до того, як отримаєте товар. Якщо товар виявився неналежної якості або не підійшов вам, повернення оформляється протягом 7 днів. При відмові від посилки до її отримання ви можете зажадати повернути вам внесену суму оплати. При цьому з неї будуть відняті витрати, пов'язані з доставкою і відправкою посилки .
4
Пересилку посилки , відправленої експрес-доставкою (EMS), оплачує відправник. Від такої посилки відмовтеся, також зробивши відмітку на повідомленні. Ніяких штрафних санкцій з боку «Пошти Росії» за відмову не передбачено, але вони можуть бути передбачені в договорі купівлі-продажу. Тому читайте уважно цей документ перш, ніж зробити замовлення.
5
«Пошта Росії» керується також документом, який називається «Порядок прийому, доставки і вручення внутрішньої посилкової пошти». В п. 4.3 говориться, що при неможливості вручення посилки , вона зберігається в поштовому відділенні місяць, а потім відсилається за рахунок відправника назад. Якщо відправник відмовиться оплачувати пересилку, вона передається на тимчасове зберігання в число незатребуваних. Тобто ви можете просто ігнорувати доставлене відправлення і не бути за ним на пошту.