Як підтримати фігуру.

Струнка фігура має одну неприємну особливість - з часом вона все-таки втрачає форму і перестає бути підтягнутою. Звичайно, це в тому випадку, якщо господиня фігури не дотримується прості правила, які допомагають підтримувати хорошу фізичну форму і тонус тіла.
Вам знадобиться
  • Абонемент у фітнес-клуб, велосипед, чиста питна вода, здорова їжа, килимок для занять йогою, холодна вода
Інструкція
1
Займайтеся спортом. Залежно від наявності вільного часу, це може бути плавання, верхова їзда, фігурне катання, теніс. Відвідування фітнес-клубу або спортзалу хоча б два рази на тиждень також допоможе підтримати фігуру . Якщо ж часу і грошей катастрофічно не вистачає, можна зупинитися на ранковій гімнастиці, пробіжках навколо будинку або велосипедних прогулянках.
2
Візьміть за звичку обливатися холодною водою щоранку. Почавши з води комфортної температури, раз на кілька днів знижуйте її температуру на один градус. Холодна вода відмінно тонізує шкіру і м'язи.
3
Збільште фізичні навантаження. Якщо дозволяє погода, пройдіться пішки замість їзди на машині або громадському транспорті. Підніміться на свій поверх по сходах, а не на ліфті.
4
Займіться йогою. Вправи йоги підходять навіть для людей з ослабленим здоров'ям. Крім того, йога не тільки допомагає підтримати фізичну форму, а й зберегти емоційне і психічне рівновагу.
5
Слідкуйте за своїм харчуванням. Тобто можна будь-які натуральні продукти, але в обмежених кількостях. Приміром, не варто їсти солодощі та здобні борошняні вироби кожен день. Пийте більше чистої мінеральної або природної води. Щоб зберегти фігуру , не їжте ввечері жирну, солодку та іншу висококалорійну їжу, краще замініть її натуральним соком, фруктами, овочами, трав'яним або зеленим чаєм без цукру.
Зверніть увагу
До обливаниям холодною водою не варто приступати в холодну пору року і на початку весни, коли захисні сили організму ослаблені. Найкраще починати водні процедури влітку.