Як обтягнути обшивки дверей. спам повідомлення на телефоні мтс.

Якщо обшивка дверей вашого автомобіля пошарпані, протерлася, можна спробувати обтягнути двері і салон заново. Така робота цілком під силу навіть початківцю автолюбителю, але добре, якщо у вас є можливість потренуватися на не надто дорогому авто.
Вам знадобиться
  • - матеріал для обшивки;
  • - клей;
  • - ролик;
  • - кисть або валик;
  • - наждачний папір ;
  • - бензин або ацетон;
  • - фанера;
  • - поролон;
  • - саморізи.
Інструкція
1
Підберіть хороший матеріал для обшивки. Краще всього використовувати спеціальний автомобільний шкірозамінник, він дуже добре тягнеться і досить зносостійкий. Якщо він здається вам занадто дорогим, купіть звичайний шкірозамінник або інший матеріал, головна вимога - хороша здатність до розтягування як по частковій нитки, так і по качку.
2
В якості клею візьміть професійний термопластичний клей для взуття, двокомпонентний. Його необхідно розводити ацетоном, він має неприємним запахом, швидко сохне і забезпечує хороше зчеплення. В крайньому випадку, візьміть звичайний клей «Момент».
3
Почніть з пластикових деталей, оскільки з ними працювати легше, і ви зможете потренуватися. Зашкурьте пластик наждачним папером, приділяючи особливу увагу внутрішнім кутках, западин та обігу на загин тканини. Знежирте бензином або ацетоном.
4
Зверніть увагу на форму деталей. Якщо вони занадто опуклі, матеріал буде важко розтягнути до необхідних розмірів, тому краще його розкроїти і зшити на швейній машині так, щоб деталі були ледве менше необхідного (розтягнуться).
5
Нанесіть клей на матеріал і на пластик в три шари. Щоразу чекайте висихання попереднього шару не менше 30 хвилин. Після нанесення третього шару також почекайте півгодини і прикладіть матеріал на тканину, намагаючись відразу потрапити правильно.
6
Нагрівайте матеріал невеликими майданчиками (не більше 10х10 см) за допомогою фена і пригладжуйте роликом або рукою. Клей при цьому буде плавитися і надійно склеїть матеріал і пластик. Кути натягуйте так, щоб не було складок.
7
Далі приступайте до обтягуванні дверей . Стару поверхню краще віддерти, але можна приклеювати і прямо на неї (в цьому випадку витрата клею в 2-3 рази більше, так як необхідно повністю просочити тканину).
8
Починайте з центру двері і поступово переходите до країв. На відміну від пластикових деталей, на покриті тканиною карти матеріал необхідно натягувати якомога сильніше.
9
Якщо без розрізів натягнути матеріал на двері автомобіля акуратно не виходить, зробіть м'які подушки з поролону. Для цього випиляєте з фанери деталь необхідного розміру, підкладіть поролон і зверху обтягніть його тим же матеріалом. Закріпіть подушки на двері за допомогою саморізів.