Як підключити тахометр на інжекторі.

Тахометр є одним з найважливіших приладів в автомобілі. Він дозволяє постійно контролювати рівень оборотів двигуна. Однак далеко не в кожній комплектації авто є штатний тахометр. Тому у багатьох автолюбителів виникає питання, як підключити цей прилад на инжекторном двигуні.
Вам знадобиться
  • - виносної тахометр;
  • - нова приладова панель із вбудованим тахометром;
  • - набір інструментів;
  • - паяльник;
  • - бавовняні рукавички.
Інструкція
1
Вивчіть керівництво по ремонту та експлуатації вашого автомобіля. В ньому ви зможете знайти інструкцію з встановлення та зняття штатного тахометра на інжекторну модель вашого автомобіля.
2
З'ясуйте, чи штатні приладові дошки з тахометром на вашу машину. Якщо такі є, то найідеальніший і простий варіант - придбати і інсталювати таку дошку замість тієї, яка встановлена у вашій машині зараз.
3
Для установки нової приладової дошки з вбудованим тахометром необхідно провести часткову або повну розборку торпеди. Кожна модель авто має свої власні особливості при знятті дошки. На деяких машинах необхідно від'єднати всю торпеду, а інших достатньо всього лише зняти захисний козирок над приладової дошкою викрутити саморізи, що фіксують кріплення.
4
Підключати нову приладову дошку необхідно за схемою, яка зображена на інструкції. Не забудьте перед установкою зняти клему «мінус» з акумуляторної батареї.
5
Придбайте і встановіть виносної тахометр, що працює від прикурювача. Такий прилад дозволяє вимірювати кількість оборотів по зміні сили струму в бортовій системі живлення. Виносної тахометр, що працює від прикурювача дуже зручний, так як вимагає для установки мінімум зусиль.
6
Однак у нього є і невеликий мінус - похибка у вимірі. Це пов'язано з тим, що у кожного металу своє значення опору.
7
Підключіть тахометр безпосередньо до проводів прикурювача, якщо ви хочете домогтися мінімальної похибки. Для цього витягніть гніздо прикурювача з роз'єму і припаяйте дроти від тахометра проводам, що йде від системи живлення авто, дотримуючись збіг за кольором.
8
Для максимально точного виміру обертів двигуна підключіть виносної тахометр до котушки запалювання. Зніміть захисний кожух з рульової колонки і знайдіть пучок проводів. Серед них відокремте ті дроти, які йдуть до котушки. Всього їх має бути чотири. Одним припаяйте на «плюс», а решта відповідно до кольору самого дроти.
9
Зверніться в сервіс в тому випадку, якщо ви не впевнені у своїх силах. Встановлюйте лише ту модель тахометра, яка рекомендована для використання на вашому автомобілі. Використання сторонніх приладів в кращому випадку призведе до неправильних показниками системи.