Як тимчасово заблокувати інтернет.

Природним бажанням батьків є забезпечення інформаційної безпеки дитини, обмеження веб-сайтів, які він може відвідувати. Найбільш простим виходом є блокування інтернету на час отсуствия батьків вдома.
Інструкція
1
Насамперед створіть окрему обліковий запис для ваших дітей з мінімальною кількістю прав. У «дитячої» облікового запису обмежте можливість видалення і установки програм, а також створення додаткового інтернет-з'єднання і зміни налаштувань того, що є на даний момент. Видаліть підключення, якщо воно є. У випадку якщо ви підключаєтеся до мережі за допомогою dsl-з'єднання, встановіть налаштування з'єднання на комп'ютері тільки для головної облікового запису. Якщо ж ви використовуєте wi-fi роутер, встановіть на нього пароль і забороніть його збереження в пам'яті комп'ютера, а також автоматичне підключення. Не забувайте вимикати комп'ютер, коли будете йти з дому.
2
Ви також можете обмежити час доступу в інтернет за допомогою спеціальних програм, наприклад, Kaspersky CRYSTAL. Особливістю цього ПЗ є те, що ви можете встановити точний час, в яке доступ в інтернет буде заборонений, а також користувачів, на яких поширюватиметься дане обмеження. Зручною опцією також є установка пароля - це гарантовано убезпечить вас від зміни налаштувань і підключення до інтернету у вашу відсутність.
3
Найчастіше рівень комп'ютерної грамотності дітей нерідко набагато перевершує рівень знань їхніх батьків з цієї тематики. Існують способи обходу пароля адміністратора, що дасть дитині можливість підключення до мережі. Однак цей спосіб можна легко помітити - з його допомогою пароль Адміністратора не зламується, а просто забирається без можливості установки колишнього, що буде легкий помітити. Альтернативою програмним методам блокування є ізоляція устаткування, за допомогою якого здійснюється доступ в інтернет, - модема, роутера яких кабелів живлення і з'єднання з комп'ютером - від дитини на час вашої відсутності.
Temporary internet files - це папка з тимчасовими файлами, створеними під час перегляду веб-сторінок в програмі Internet Explorer. Ці файли, якщо їх періодично не видаляти, можуть займати значне місце на жорсткому диску. Порядок видалення тимчасових файлів інтернету залежить від того, який браузер у вас встановлений.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - браузер.
Інструкція
1
Видаліть тимчасові файли інтернету в програмі Internet Explorer, для цього запустіть браузер, відкрийте меню «Сервис», виберіть команду «Властивості оглядача». Перейдіть у вкладку «Загальні», в розділі «Історія перегляду» клацніть по кнопці «Видалити», далі підтвердіть видалення натисканням кнопки «ОК». Так ви справите очистку тимчасових файлів. Якщо вам необхідно видалити і файли Cookies, тоді встановіть прапорець в призначеному для цього поле. Але в цьому випадку будуть видалені збережені паролі, а також настройки для різних сайтів.
2
Запустіть браузер Firefox, щоб видалити тимчасові файли даного браузера. Перейдіть в меню «Інструменти» (Tools), там виберіть пункт "Налаштування" (Options). У вікні налаштувань виберіть пункт «Додатково». Далі перейдіть у вкладку «Мережа» (Network). Виберіть розділ «Автономне сховище» (Offline Storage), натисніть кнопку "Очистити зараз" (Clear Now). Підтвердіть видалення тимчасових файлів натисненням на кнопку «ОК». Для того, щоб тимчасові файли віддалялися автоматично із закриттям браузера, в настройках оберіть пункт "Налаштування". В розділі «Історія» зі списку виберіть пункт «Буде використовувати власні налаштування історії», далі встановіть прапорець «Очищати історію при закритті програми», після цього у вікні «Налаштування очищення історії» виберіть прапорець «Кеш». Натисніть «Ок».
3
Запустіть браузер Google Chrome, щоб очистити кеш. Натисніть на значок гайкового ключа, в правому верхньому куті вікна браузера, в спадному меню виберіть команду «Очистити дані перегляду». Відкриється діалогове вікно, в ньому необхідно вибрати ті елементи даних, які будуть видалені (виберіть кеш і кукис). Також виберіть період, за який ви хочете видалити тимчасові файли, наприклад, за останній місяць. Натисніть кнопку «Очистити».