Як включити калькулятор на комп'ютері. Як встановити калькулятор на комп'ютері.

Настільні комп'ютери, а тим більше комп'ютери переносні, часто зневажливо або жартома називають великим калькулятором , друкованої машинкою і т.д. Як би там не було, але програми для набору текстів і обчислень є в будь-якої версії операційної системи і ці програми використовуються мало не найчастіше від усіх. Тому посилання, наприклад, на запуск калькулятора, виробники не ховають занадто далеко.
Вам знадобиться
  • ОС Windows.
Інструкція
1
Натисніть клавішу Win або клацніть по кнопці «Пуск», щоб розкрити головне меню операційної системи. Клікніть по папці "Всі програми" або просто потримаєте дві секунди покажчик миші наведеним на неї - папка відкриється в обох випадках, і ви побачите довгий перелік всього її вмісту. Перейдіть до кінця, знайдіть і розкрийте розділ «Стандартні». В нього і поміщена посилання на запуск потрібного додатка («Калькулятор») - натисніть її. При наступному запуску повторювати всю послідовність дій буде не обов'язково, так як посилання «Калькулятор» буде присутній в списку останніх програм - його ви бачите відразу після відкриття головного меню ОС.
2
В сучасних версіях Windows для запуску цієї програми зручно користуватися внутрішньої пошуковою системою. Як і в попередньому способі розкрийте головне меню ОС і відразу починайте вводити з клавіатури слово «калькулятор». Уже після другої літери потрібне посилання з'явиться в списку результатів пошуку. Щоб її активувати, просто натисніть клавішу Enter або клацніть напис покажчиком миші.
3
Ще один спосіб можна реалізувати з використанням діалогу запуску програм. Щоб його відкрити, виберіть у головному меню Windows команду «Виконати» або скористайтеся «гарячими клавішами» Win + R, призначеними цій команді. Потім наберіть назва виконуваного файлу калькулятора - calc. Клацніть по кнопці OK або натисніть клавішу Enter. Цей спосіб діє у всіх версіях операційної системи останніх 15 років, а в останніх двох, 7 і Vista, виклик діалогу запуску програм можна замінити використанням описаної вище вбудованої пошуковою системою. Введіть в її віконце в головному меню назва файлу програми (calc), а посилання на цей файл (calc.exe) побачите в єдиному рядку результату пошуку. Для запуску програми натисніть Enter.