Як вимкнути мікрофон на ноутбуці. Як відключати або включати мікрофон.

Портативні комп'ютери вже досить давно стали технічними пристроями, за допомогою яких можна спілкуватися, перебуваючи в різних точках світу. Раніше це було можливо тільки лише шляхом відправлення листів електронною поштою. Тепер завдяки вбудованому мікрофону з'явилася можливість голосового спілкування за допомогою ноутбука. Проте бувають такі ситуації, коли вбудований мікрофон необхідно вимкнути.
Вам знадобиться
  • - керівництво по експлуатації вашого ноутбука;
  • - інструкція до програми голосового спілкування;
  • - набір викруток.
Інструкція
1
Вивчіть керівництво по експлуатації вашого портативного комп'ютера. Всі моделі ноутбуків індивідуальні. На деяких є окрема клавіша, що відповідає за включення і виключення вбудованого мікрофона, на інших її немає. Як правило, сучасний ноутбук має крім вбудованого мікрофона спеціальний лінійний вихід, через який можна підключити зовнішній мікрофон.
2
На більшості сучасних моделей встановлений апаратний перемикач. Завдяки цьому пристрою не потрібно самостійно вносити будь-які зміни в налаштування. Система сама автоматично виключить вбудований мікрофон, як тільки ви підключите зовнішній через лінійний вихід вашого ноутбука.
3
Натисніть меню «Пуск» і виберіть вкладку «Панель управління». Далі клацніть по пункту «Звук». Виберіть угорі вкладку «Запис». Тепер ви побачите список працюючих мікрофонів. Зазвичай їх там два - «Мікрофон» (це вбудований в ваш апарат девайс) і «Лінійний вхід» (той зовнішній мікрофон, який ви самі підключили до ноутбука).
4
Подвійним кліком лівої клавіші миші викличте меню вбудованого мікрофона. У самому низу є пункт «Застосування пристрої». У випадаючому меню виберіть рядок «Не використовувати цей пристрій (викл.)
5
Далі натисніть кнопки «Застосувати» і «ОК». Тепер ваш вбудований мікрофон вимкнений. Дана послідовність актуальна для портативних комп'ютерів, що працюють під управлінням Windows 7, на інших операційних системах вона може незначно відрізнятися.
6
Також ви можете тимчасово відключати і вимикати вбудований мікрофон прямо з інтерфейсу практично всіх програм для голосового зв'язку. Для цього необхідно ознайомитися з інструкцією до цієї програми. У більшості випадків потрібно просто натиснути певну кнопку у вікні програми.
7
Вимкніть вбудований мікрофон механічним шляхом в тому випадку, якщо ви хочете перестрахуватися від його довільного включення або від несанкціонованого доступу до вашого апарату. Для цього потрібно від'єднати мікрофон від внутрішнього роз'єму.
8
Знайдіть звуковий отвір. Якщо воно розташоване на моніторі ноутбука, то для відключення потрібно всього лише зняти лицьову планку. Від'єднайте всі заглушки. Під ними знайдіть болти.
9
Акуратно викрутити їх. Після цього розкрийте засувки за допомогою пластикової викрутки або кредитної картки. Знайдіть сам мікрофон і акуратно вийміть його з паза, від'єднавши колодку.
10
Якщо мікрофон розташований на нижній частині ноутбука, то зробіть неповне розбирання корпусу і за такою ж схемою відключіть мікрофон.
11
Мікрофон можна повністю витягнути або залишити всередині корпусу, просто відключивши колодку.