Як бути, якщо нема чим платити кредит по кредитній карті. Що буде якщо не платити кредит.

Причина нездатності повертати борг банку по кредитної мапі може бути будь-який: втрата роботи, хвороба, аварія. Не варто уникати діалогу з банківськими співробітниками, а навпаки, потрібно постаратися вирішити це питання з найменшими втратами в кратчашіе терміни.
Вам знадобиться
  • - договір з банком;
  • - документи, що підтверджують неможливість проводити оплату;
  • - план вирішення проблеми.
Інструкція
1
Якщо ви вже припускаєте, що у вас можуть виникнути фінансові труднощі, зверніться в банк заздалегідь з проханням переглянути умови договору. Рядові менеджери можуть вам відразу сказати, що банк не може піти на поступки, і ви повинні вирішувати свої проблеми самі. У цьому випадку вам необхідно домагатися зустрічі з керівництвом фінансової організації. Розробіть і надайте керуючому свій план ваших подальших дій для виходу з ситуації, що склалася.
2
Якщо криза настав раптово, напишіть в банк лист про те, що у вас немає ніякої можливості проводити подальші платежі за наявним кредитом. Попросіть, щоб банк реструктуризував заборгованість, тобто змінив платіжний графік. У цьому випадку вам необхідно буде надати всі документи, що підтверджують вашу нездатність здійснювати своєчасне повернення боргу по кредитної мапі. Це може бути трудова книжка із записом про звільнення або довідка з центру зайнятості про те, що ви є безробітним. Якщо вам знизили заробітну плату з яких-небудь причин, ви можете надати довідку про доходи з місця роботи. Врахуйте, що всі документи будуть ретельно перевірятися.
3
На час вирішення своїх фінансових проблем і пошуку основної роботи знайдіть підробіток, яка дасть вам можливість робити хоча б які-небудь платежі в банк, щоб вас не вважали за злісного неплатника. Оскільки при повній відмові проводити виплати, якщо сума боргу становить 250 000 рублів і більше, у випадку судового розгляду це може розцінюватися як шахрайство.
4
Якщо не вдається знайти компроміс з банком, попросіть фінансову допомогу у друзів або родичів. Близькі люди завжди нададуть підтримку в складній ситуації і навряд чи стануть вимагати від вас переплату відсотків за несвоєчасно відданий борг.