Як в joomla вставити рекламу.

У певний момент у кожної людини, що займається створенням веб-сайтів, зокрема на движку Joomla, виникає бажання встановити на свої власні ресурси рекламу в цілях додаткового заробітку.
Інструкція
1
Скачайте спеціальний плагін Joomla MultiAds, перейшовши за посиланням у розділі "Додаткові джерела», і встановіть його, використовуючи для цього адміністративну панель. Зайдіть у вкладку «Менеджер плагінів», активуйте в ній викачане розширення. Потім зайдіть в налаштування і в кожному блоці вкажіть коди для своєї реклами. У перший блок вставте той код, який ви хочете показувати відразу ж під заголовком статті.
2
У другій модуль вставте код, який буде відображатися на початку статті. Якщо у рекламного блоку немає якихось фіксованих розмірів, тоді він буде перебувати прямо перед текстом. Задайте фіксовані розміри, якщо хочете, щоб реклама була «обтічна» текстом. Наприклад:
Рекламний код
. В даному випадку на початку самої статті буде знаходиться блок реклами, розміри якого становлять 300 пікселів у висоту і ширину, текст статті буде «обтікати» цей блок. Звертайте увагу на розміри рекламного модуля - він не повинен бути занадто великим або занадто маленьким. Співвідносите розміри блоку з розміром статті.
3
В третій блок інтегруйте той код, завдяки якому блок реклами буде виводитися в самому кінці розміщеної статті, безпосередньо під самим текстом. У четвертий блок вставте код, який буде відображатися в самому кінці розміщеного контенту. Наприклад, якщо стаття передбачає наявність коментарів, то ваша реклама буде знаходитися прямо під ними.
4
Слідкуйте за тим, щоб правильно прописувати коди. Не забувайте, що при неправильному їх вказівці реклама не буде відображатися. Розміщуйте рекламні блоки по тексту статті рівномірно, не перестарайтеся. Контент, повністю наповнений рекламною інформацією, не зацікавить користувача.