Як в Word пронумерувати аркуші. Як пронумерувати аркуші в word 2010.

Часто з використанням текстового процесора Microsoft Office Word створюються досить об'ємні документи, орієнтуватися в яких без нумерації сторінок вельми незручно. У цьому додатку є достатньо проста у використанні функція додавання номерів, яка дозволяє по-різному розміщувати їх на аркушах документа.
Вам знадобиться
  • Текстовий процесор Microsoft Office Word 2007 або 2010.
Інструкція
1
Запустіть текстовий процесор і завантажте в нього документ, сторінки якого потрібно пронумерувати. Якщо ж ви тільки починаєте створювати цей документ, зверніть увагу, що в повній мірі користуватися функціями нумерації зможете не раніше, ніж він буде заповнений більше чаєм на одну сторінку. Інша обов'язкова умова активації потрібних кнопок в меню програми - робота в режимі «Розмітка структури» або «Черновик». Кнопки перемикання режимів розміщені в правому нижньому кутку вікна програми, поряд з повзунком масштабування.
2
Перейдіть на вкладку «Вставка» і в групі команд «Колонтитули» розкрийте список, що випадає «Номер сторінки» - в нього поміщено чотири підрозділи, кожен з яких містить кілька варіантів розташування номерів на сторінках. Ви можете вибрати розміщення їх, наприклад, у верхнього краю зліва чи справа, на середині висоти лівого або правого обрізу аркуша і т.д. Після того, як ви зробите вибір, Word пронумерує сторінки, додасть в меню ще одну вкладку - «Робота з колонтитулами: Конструктор» - і включить режим редагування номерів сторінок.
3
За допомогою елементів управління групи команд «Положення» нової вкладки встановіть розміри відступів від краю листа і від тексту. Тут же можна задати різне оформлення нумерації на парних і непарних сторінках документа, а також спеціальне оформлення номера заголовної сторінки. Для цього спочатку клікніть по кнопці «Параметри» і поставте позначки в потрібних чекбоксах. Потім перейдіть на потрібну сторінку (четную, непарну, заголовну) і в тому ж списку, що випадає «Номер сторінки» - він продубльований в найпершій групі команд цієї вкладки - виберіть інший варіант оформлення номера. Робити це для кожної сторінки окремо не доведеться - вибір для однієї парною (або непарній) сторінки відіб'ється і на всіх інших парних (непарних), як вже існуючих, так і набраних згодом. Якщо обраний варіант розміщення номерів вам не подобається, ви можете замінити його за допомогою елементів цього ж списку, що випадає «Номер сторінки».