Як у Word зробити стовпчики. Як зробити стовпчики однакової ширини.

Форматування тексту в стовпчики (зазвичай їх називають «колонками») використовується не тільки в газетах і журналах, а й в документах, що створюються з використанням текстового процесора Microsoft Office Word. У цій програмі є виділена функція для такого форматування, що дозволяє створювати на сторінках потрібне число колонок і регулювати їх розміри.
Вам знадобиться
  • Текстовий процесор Microsoft Office Word 2007 або 2010.
Інструкція
1
Завантажте в Microsoft Word документ, текст якого треба переформатувати в колонки, і встановіть курсор введення на потрібну сторінку. Якщо в шпальтах повинно бути розміщено весь вміст документа, залиште курсор на першій сторінці. Виділяти якусь ділянку тексту потрібно тільки при розбитті на колонки обмеженою фрагмента, а якщо цю опцію треба застосувати до цілих сторінок, робити це не обов'язково.
2
Перейдіть на вкладку «Розмітка сторінки» і розкрийте список, що випадає «Колонки» у групі команд «Параметри сторінки». У нього включено чотири варіанти розбиття на колонки - від одного до трьох стовпців однакової ширини і два варіанти несиметричного двоколонковому тексту. Виберіть один з них або скористайтеся пунктом «Інші колонки», щоб отримати доступ до налаштувань конструювання довільного розбиття.
3
У вікні налаштувань довільного розбиття встановите потрібну кількість стовпців в полі «Число колонок». За замовчуванням ширина колонок і пробілів між ними буде встановлена автоматично, але ви можете змінити цю установку і самостійно задати розміри кожної з них. Для цього спочатку зніміть позначку в полі «колонки однакової ширини». Після цього стане доступне редагування значень у віконцях «ширина» і «проміжок» для кожної колонки - відповідна таблиця поміщена вище цього чекбокса. Якщо в проміжки між колонками потрібно помістити вертикальну риску, поставте позначку в полі «Разделитель».
4
У випадаючому списку «Застосувати» виберіть область дії заданих налаштувань розбиття на колонки. Ви можете встановити їх для виділеного фрагмента, для розділів, порушених поточним виділенням, для поточної сторінки, всього документа або від поточної сторінки до кінця документа. Залежно від того, чи був виділений текст перед відкриттям цього діалогу, якихось перерахованих опцій може не опинитися в списку. Коли всі потрібні налаштування розбиття будуть задані, натисніть кнопку OK.