Як в компас вставити картинку.

Компас є приладом, без якого складно обійтися в поході або експедиції. Завдяки цьому маленькому гаджету людина може визначити розташування сторін світла, тому у завзятого любителя вилазок на природу компас завжди з собою. У багатьох виникає бажання зробити свій компас унікальним. Наприклад, для цього можна вставити в нього картинку.
Вам знадобиться
  • - компас;
  • - медичні рукавички;
  • - викрутки;
  • - пластикові щипці;
  • - нова підкладка з картинкою .
Інструкція
1
Уважно огляньте ваш прилад з усіх боків. Необхідно з'ясувати, чи можна розібрати ваш гаджет, не порушуючи цілісність корпусу. Деякі моделі є нерозбірними. Якщо на корпусі немає болтів або пластикових засувок, то краще не намагатися розбирати даний апарат, інакше ви ризикуєте зіпсувати його.
2
Викриття всі болти, попередньо промаркований їх, або акуратно розкрийте пластикової викруткою засувки. Ні в якому разі не використовуйте викрутки або інші інструменти зі сталевим лезом! В іншому випадку ви ризикуєте не тільки зіпсувати корпус, а й сколоти зовнішнє скло.
3
Акуратно від'єднайте частині корпусу. Знайдіть маленьке кріплення стрілки, зніміть його з осі. Тепер дістаньте пластиковим пінцетом магнітну стрілку. Звертайтеся з нею дуже дбайливо.
4
Зніміть підкладку, на якій нанесені позначення сторін світу. Дійте акуратно, так як під нею в маленькому резервуарі може перебувати спеціальна рідина.
5
Виготовте нову підкладку. Робити її краще всього з тонкої пластикової пластинки або вощеного паперу. Підберіть картинку так, щоб вона гармонійно вписувалася в розміри вашого компаса. Для цього необхідно на комп'ютері виготовити шаблон потрібного розміру, а потім роздрукувати його на принтері.
6
Виріжте шаблон і зробіть першу примірку. Якщо розміри підкладки і внутрішньої частини компаса збігаються, то встановіть шаблон і закріпіть його так, щоб він не заважав вільному обертанню магнітної стрілки.
7
Після цього зберіть компас в зворотному порядку. Перед складанням переконайтеся в тому, що всередині компаса немає ніякого сміття, а на склі не залишилися жирні відбитки пальців. Всі маніпуляції з намагніченої стрілкою проводите тільки за допомогою пластикових інструментів. Ні в якому разі не знімайте її будь-якими металевими предметами, інакше стрілка може розмагнітитися. Якщо немає пластикових щипців, то використовуйте звичайні сірники.
Корисна порада
Процедури по розбору компаса проводите тільки в медичних рукавичках, щоб не залишити жирних слідів на внутрішній частині скла.