Як на газель поставити дизель.

Газель відноситься до великогабаритним автомобілям, здатним перевозити досить велика кількість вантажів. Однак витрата бензину завантаженої до відмови Газелі різко зростає в порівнянні з порожнім автомобілем. Особливо сильно перевитрата відчувається в поїздках на великі відстані. Тому для економії палива вигідно встановити дизельний двигун.
Вам знадобиться
  • - новий дизельний двигун;
  • - дизельне паливо;
  • - набір інструментів;
  • - лебідка;
  • -Керівництво по обслуговуванню автомобіля Газель.
Інструкція
1
Зважте всі «за» і «проти». Процес установки дизеля - дуже трудомістка процедура. Також доведеться зробити чималі грошові вкладення. Тому необхідно провести попередні розрахунки, щоб виявити приблизні терміни, в які дана установка зможе окупитися.
2
Підберіть таку модель дизеля, яка підійде для установки на вашу Газель. При виборі потрібно перш все керуватися такими аспектами, як складність інсталяції і вимогливість до обслуговування. Можна придбати стандартний дизельний мотор ГАЗ. Переробки в цьому випадку будуть мінімальні.
3
Якщо ви хочете отримати від мотора більше потужності, а також максимальний термін служби, то вивчіть ринок імпортних дизельних двигунів. Порадьтеся з фахівцями. При установці нового силового агрегату не можна вносити зміни в конструкцію автомобіля. Такі нововведення є незаконними, якщо немає спеціальних паперів, отримати які можна тільки проходження ряду складних експертиз.
4
Демонтуйте капот, знявши його з петель. Так простіше всього витягнути старий мотор і на його місце встановити новий. Вимкніть акумуляторну батарею, а також всі навісне обладнання. Перед зняттям стандартного двигуна уважно вивчіть інструкцію з експлуатації. Відвідайте форум власників автомобілів Газель. Там ви зможете почерпнути масу корисної інформації по заміні двигуна.
5
Після відключення і від'єднання всього навісного обладнання подгоните лебідку і протягнете під опорами двигуна ремені. Ретельно закріпіть їх. Відкрутіть болти кріплень двигуна. Від'єднайте коробку передач від силового агрегату.
6
Акуратно зніміть двигун з опор і витягніть його з-під капота. Навісьте новий двигун на лебідку. Встановіть в підкапотний простір нові подушки двигуна. Найкраще брати ті, які використовуються для установки нового дизельного агрегату.
7
За допомогою лебідки опустіть новий двигун в підкапотний простір. Приміряйте кріплення. При необхідності просвердлите дірки для нових болтів. Закріпіть двигун і приберіть ремені з-під нього.
8
Почніть збирати і встановлювати навісне обладнання у зворотному порядку. Підключіть коробку передач до двигуна і перевірте правильність підключення. Замініть всю паливну систему, включаючи бензобак. Встановіть нові фільтри.
9
Залийте повний бак дизельного палива і зробіть перше включення двигуна.