Як орендувати приміщення для перукарні. Які документи потрібні для перукарні.

Щоб орендувати приміщення під перукарню, необхідно звернутися в агентство нерухомості або ознайомитися з оголошеннями в засобах масової інформації. Підібравши відповідний варіант, слід оформити двосторонній договір оренди між власником та орендарем.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - правовстановлюючі документи на приміщення;
  • - свідки.
Інструкція
1
Для успішного бізнесу підбирайте приміщення в жвавому районі міста, де клієнтів буде достатньо. Але навіть не це є найголовнішим параметром. Санітарна епідеміологічна станція дозволить відкрити салон краси, перукарню чи масажний кабінет тільки в приміщенні, обладнаному центральної каналізацією, гарячою і холодною водою з достатньою кубатурою. Для роботи одного майстра необхідна площа не менше 15 квадратних метрів, тому якщо ви плануєте найняти 3 перукарів, зал для обслуговування клієнтів повинен бути не менше 45 кв.м. Обов'язково підсобне приміщення, санвузол і роздягальня для клієнтів, а також обробка з матеріалу, який можна обробляти дезінфікуючими складами.
2
Підібравши відповідне місце, приміщення з потрібною кубатурою і необхідними технічними параметрами, зустріньтеся з власником і укладіть договір оренди.
3
При укладенні договору вам буде потрібно паспорт, власнику - правовстановлюючі документи на приміщення, паспорт. Якщо документ оформляється в простій письмовій формі, незайвим буде присутність, як мінімум, двох свідків, як з боку власника, так і з вашого боку. Передавати грошові кошти за оренду надійніше, коли є свідки.
4
На початку документа вкажіть паспортні дані власника та орендаря, далі, по пунктах всі умови оренди, дострокового розірвання, оплати, а також правила використання орендованого приміщення. Якщо власник вирішує вам використовувати орендоване майно на власний розсуд, обов'язково внесіть цей пункт в договір.
5
Документ, укладений на термін більше 12 місяців, підлягає державній реєстрації. Для її проведення зверніться до регіонального реєстраційний центр із заявою, паспортом, договором і правовстановлюючими документами на орендоване приміщення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=iFFex73JxnQ
Для багатьох підприємців відкриття перукарні стає складним і довготривалим процесом. Виходом з цієї ситуації може стати оренда салону, оскільки це найбільш швидкий і відносно незначними спосіб почати свій бізнес.
Інструкція
1
Перукарня є досить динамічною і прибутковою сферою бізнесу. Крім того, вона може порівняно швидко окупитися. Внаслідок цієї пропозиції про оренду площі під салон краси вельми затребувані. Але трудність при виборі приміщення полягає у величезній кількості пропонованих варіантів. Для того щоб вибрати саме те приміщення, яке вам необхідно, потрібно врахувати безліч нюансів, оскільки невірне рішення може спричинити за собою серйозні фінансові проблеми.
2
Можна, звичайно ж, звернутися в спеціалізовану компанію, де вам без зайвого клопоту допоможуть підібрати найкращий варіант, а можна зайнятися пошуком приміщення самостійно.
3
У будь-якому випадку, необхідно ретельно ставитися до оформлення документів. Так, обов'язковою умовою оренди має стати укладення договору. У цьому документі вказуються терміни і умови оренди, оплата та періодичність її внесення.
4
Обов'язково зробіть опис всього майна, що здається в оренду. Не упускайте ні найменшої деталі, оскільки може виявитися так, що в договорі прописано більше майна, ніж ви отримали в реальності. Пам'ятайте, що саме ви будете повністю відповідати за збереження отриманих в оренду речей, і при їх пошкодженні або недостачу збитки вам доведеться оплачувати зі свого гаманця.
5
Самим уважним чином вивчіть всі умови договору оренди, докладним чином пропишіть всі свої права і обов'язки. Крім того, обов'язково вкажіть, хто буде відшкодовувати збиток при пошкодженні з незалежних від вас причин приміщення або матеріальних цінностей. Буде правильно, якщо ви пропишете в договорі і форс-мажорні обставини, як то підвищення орендної плати або відмова в обіцяних раніше послугах. Пам'ятайте, що тільки правильно складений договір допоможе вам уникнути серйозних фінансових втрат.