Як швидко налаштувати модем.

Процедура настройки модему не вимагає спеціальної підготовки або вивчення мов програмування. Рекомендується виконати повернення до заводських налаштувань перед налаштуванням нового з'єднання. В даному випадку розглядається модем D-Link.
Інструкція
1
Для початку налаштування модему потрібно звернутися до веб-інтерфейсу пристрою. Для цього викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Усі програми». Запустіть використовуваний браузер і введіть значення IP-адреси маршрутизатора (192.168.1.1) в текстове поле адресного рядка. Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши функціональну клавішу Enter.
2
Надрукуйте admin в рядках «Користувач» і «Пароль» діалогового вікна авторизації і підтвердіть правильність даних, натиснувши кнопку OK. Визначте поточну версію прошивки пристрою в розділі Device Info і при необхідності оновіть її. Для цього необхідно завантажити потрібну версію і вибрати закладку Management в головному вікні веб-інтерфейсу пристрою. Вкажіть команду Update Software і скористайтеся кнопкою «Обзор» для вказівки повного шляху до збереженого файлу прошивки.
3
Перейдіть у розділ Advanced Setup і розкрийте посилання Wide Area Network (WAN) Setup. Застосуйте прапорці на полях всіх існуючих з'єднань в каталозі Remove і видаліть їх, натиснувши однойменну кнопку. Виберіть команду Add і створіть нове підключення. Надрукуйте 0 в рядку VPI діалогового вікна і введіть значення 35 в поле VCI. Збережіть зроблені зміни, натиснувши кнопку Next, і застосуєте прапорець в рядку Bridging розділу Connection Type в наступному діалоговому вікні. Вкажіть пункт LLC/Snap-Bridging в випадаючому списку поля Encapsulation Mode і підтвердіть свій вибір, натиснувши кнопку Next.
4
Надрукуйте ім'я необхідного сервісу в рядку Service Name нового діалогового вікна і підтвердіть свій вибір, натиснувши кнопку Next. Переконайтеся в правильності введених даних у черговому діалоговому вікні та завершіть процедуру налаштування модему, натиснувши кнопку Save. Перезавантажте пристрій для застосування зроблених змін.