Як намалювати красиво очі. Як можна захиститися від вітрянки.

Красиво намальовані очі - справжній тест на майстерність для початківця художника. Спробуйте працювати олівцем. Ви зможете передати блиск райдужки, ретельно промальовувати складки століття і вії, додати очам потрібний вираз - і все це за допомогою простого грифеля.
Вам знадобиться
  • - білий папір для малювання;
  • - олівці різного ступеня твердості;
  • - ластик;
  • - канцелярський ніж;
  • - м'які кисті різного розміру;
  • - паперова серветка.
Інструкція
1
Прикріпіть до планшета або мольберта аркуш білого пухкої паперу для малювання. Гостро заточите олівці різної твердості - вони потрібні для позначення контурів, промальовування і м'якою розтушовування. Не забудьте про ластик - він швидко виправить незначні огріхи малюнка.
2
Для початку намалюйте одне око. Якщо процес вас захопить, можете зобразити і другий. Проблема в тому, що вони повинні бути повністю ідентичні - а це може стати справжньою проблемою для початківця художника. Але навіть один ретельно промальовані очей може стати самостійним і дуже цікавим етюдом, гідним приміщення в рамку.
3
В центрі листа намітьте контур ока. Над ним позначте лінію століття і брови. Натріть на окремий листок трохи м'якого олівцем грифеля. Наберіть порошок на кисть і нанесіть його на малюнок, створюючи фон і покриваючи контур ока. М'яко розтушовуйте графіт, щоб колір став однорідним і напівпрозорим.
4
Візьміть більш тонку кисть зі скошеним краєм. Занурте її в порошок і прорисуйте більш темні ділянки - куточки очі, тінь під бровою і складку століття. Візьміть ластик і, діючи гострим куточком, висвітліть відблиск на райдужці, позначте білі штрихи на верхньому столітті і внутрішній куточок ока. Якщо ластик не має достатньо гострих куточків, заточите його канцелярським ножем.
5
Візьміть м'який олівець і прорисуйте чітку лінію по верхній частині райдужки, дотичної з століттям. Позначте контур складки верхньої повіки і зафарбуйте зіницю. Легкими штрихами затемните контур райдужки для створення ефекту живого ока. Затемните лінію вій.
6
Повторіть прийом кілька разів, домагаючись плавних переходів тону. Куточком гумки підчистити відблиск, додаючи йому яскравості. Легкими штрихами твердого олівця пройдіться по вигину брови, імітуючи волоски.
7
Надайте тон шкірі навколо ока. М'якими штрихами затемните область під бровою у внутрішнього кута і біля скроні. Додайте тінь у нижнього століття. По області слизової пройдіться куточком гумки, висвітлюючи її. Намітьте лінію очниці і розтушуйте її, створивши легку тінь.
8
Поверніть паперову серветку і пройдіться по малюнку, вирівнюючи нерівні штрихи і згладжуючи переходи тіні і світла. Акуратно смахніте надлишки грифельної порошку. Малюнок можна вважати закінченим.
Зверніть увагу
Техніка малювання олівцем. Для початку необхідно правильно заточити олівець. Для цього можна скористатися олівцевій стругачкою, лезом безпечної бритви або ножем. Щовечора проведений там, спостерігав за цим процесом. У кожного з художників виходило дуже красиво, але в в 90% не було схоже з оригіналом. У дитинстві дуже любив малювати, а тепер під враженням вирішив навчиться робити це правильно.
Корисна порада
Вчимося малювати олівцем. Підготовка до малювання (прості вправи). Для того, щоб почати вчитися малювати, вам знадобляться олівці, папір, гумка і ще кілька приладдя. Правильний вибір в даному випадку дуже важливий, від кутами, у двох (іноді більше) напрямах наприклад, приблизно під 30, 45 або 90 градусів, але не варто Штрихована гратами, коли горизонтальні штрихи перетинають вертикальні, така штрихування викликає асоціації з гратами і відволікає від самого малюнка, крім того, виглядає не дуже красиво.