Як намалювати Тома.

Том - кумедний кіт і один з головних персонажів мультфільму «Том і Джеррі». Намалюйте його разом з дитиною, що, безсумнівно, порадує ваше чадо. Причому, ви можете зробити малюнок олівцем, а ваша дитина розфарбує його.
Вам знадобиться
  • Аркуш паперу, простий олівець, ластик, матеріали для роботи в кольорі.
Інструкція
1
Приготуйте матеріали, потрібні вам для роботи. Виберіть - будете ви малювати малюнок по пам'яті або копіювати з зображення. Якщо ви будете змальовувати, то знайдіть в інтернеті відповідне зображення. За допомогою простого олівця почніть виконувати начерк.
2
Намітьте частини тіла персонажа. У верхній частині аркуша намалюйте невелике коло - голова кота. Потім намітьте тулуб. За формою воно нагадує витягнуту грушу - ближче до низу тіло злегка розширюється. Розташуйте кінцівки у вигляді овалів, причому лапи-руки будуть довшими в два рази, ніж лапи-ноги. На кінцівках позначте маленькими колами долоні і стопи. Намалюйте хвіст з гострих кінцем. За розміром він приблизно такий же, як і задня лапа. Приступайте до промальовуванні.
3
Позначте на голові великі вуха у вигляді трикутників. За розміром кожне вухо трохи менше, ніж сама голова. Намітьте морду кота. Для цього проведіть серединну вертикальну лінію, а потім горизонтальні лінії носа, очей і рота. Намалюйте маленький трикутний ніс. На цій же лінії, від носа побудуйте овальні щічки. Потім намітьте очі, які ніби «спираються» на щоки Тома. Після цього двома дугами позначте відкритий рот.
4
Прорисуйте долоні кота, на кожній з них розташуйте по чотири пальці у вигляді невеликих овалів. Стопи злегка подовжите і розмістіть на них по три пальці на кожній, які спочатку намалюйте у вигляді маленьких кіл. На тілі Тома намітьте живіт (біла пляма). Починайте малювати його знизу, повторюючи контур тулуба. Тільки під самою головою контур змінює свою форму, він нагадує значок «Макдоналдс».
5
Проведіть уточнююче малюнок. Прорисуйте зіниці персонажа, підняті здивовані брови, уточніть малюнок вух і рота (намітьте мова). Відокремте кінчик хвоста рваною лінією (кінчик буде білим). Прорисуйте контур кота. На ліктях, колінах, в місцях переходу кольору надайте невеликої лохматості Тому, намітивши шерсть. Ластиком видаліть допоміжні лінії.
6
Для роботи в кольорі підійдуть будь-які матеріали. Зафарбовувати малюнок почніть зверху вниз. Спочатку зафарбуйте тіло синім, залишаючи світлими долоні, стопи, кінчик хвоста, щоки, область навколо рота. Внутрішню сторону вух і мова покрийте рожевим. Потім розфарбуйте очі. Малюнок виглядатиме яскравіше, якщо ви виконаєте обведення тонким чорним фломастером.