Як переробляти свої фото. перероблення фотографій.

З часом практично у кожної людини накопичується велика кількість фотографій, які можна переробляти за допомогою графічного редактора. Для цього достатньо завантажити програму з інтернету.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Gimp.
Інструкція
1
Предпочтительней всього використовувати графічні редактори, які розповсюджуються безкоштовно. До таких програм можна віднести Gimp. Щоб завантажити цю програму, перейдіть за посиланням, зазначеної в блоці «Додаткові джерела». Перейдіть до блоку «Стабільна версія» і виберіть свою операційну систему.
2
Після того як ви натиснете на посилання, з'явиться екран з пропозицією збереження файлу. Виберіть каталог і натисніть кнопку «Зберегти». Установка програми по своїй суті стандартна, слідуйте підказкам майстер установки, щоб коректно встановити цей додаток. Для запуску програми скористайтеся ярликами в меню «Пуск», панелі швидкого запуску або на робочому столі.
3
Перетягніть потрібну фотографію на вікно редактора, щоб її відкрити. Також можна скористатися поєднанням клавіш Ctrl + O, вказати зображення і натиснути кнопку «Відкрити». Для корекції контрастності та яскравості завантаженого зображення необхідно відкрити меню «Кольори» і в списку вибрати пункт «Яскравість - Контраст».
4
Перед вами з'явиться невелике вікно, в якому є два повзунки. Переміщайте їх в ліву і праву сторони незалежно один від одного, щоб отримати потрібний відтінок фотографії. Якщо ви плануєте змінити таким чином кілька фотографій, збережіть поточні налаштування. Для цього достатньо натиснути кнопку із зображенням плюса. Натисніть кнопку ОК для закриття поточного вікна.
5
Якщо ви також хочете вирівняти загальний колір фотографії, скористайтеся інструментом «Корекція колірних кривих». Настройку цього параметра можна знайти в тому ж меню «Колір». У новому вікні зверніть увагу на графік, тут ви можете регулювати будь-який колір. Для цього клацніть лівою кнопкою миші на будь-якій частині прямій. Після того як ви побачите на прямий невелику точку (позначку), перенесіть її на будь-яке місце, орієнтуючись на зміну колірної гами вашого фотознімку. Натисніть кнопку ОК, щоб закрити це вікно.