Як краще зробити місто.

Яким би чистим, спокійним і красивим не був місто - межі досконалості немає. Якщо постійно користувач не зусилля з підтримання всієї інфраструктури на належному рівні, то він досить швидко прийде в занепад.
Інструкція
1
Щоб місто було гарним, він повинен бути чистим. Співробітники адміністрації міст - великих і маленьких - часто нарікають на те, що жителі не дотримуються чистоту, і тому населений пункт занадто забруднений. Однак при цьому в місті мало урн і сміттєві баки спустошують кілька разів на тиждень замість того, щоб робити це щодня. Так хто ж винен? Щоб місто було чистим, в парках, паркових зонах і місцях масового відпочинку має припадати як мінімум чотири-п'ять урн на 100 м ?. Тоді люди будуть викидати обгортки від морозива і банки з-під газованої води не в озеро і на міські клумби.
2
Щоб місто стало краще, необхідно вселити жителям думку про те, що турбота про нього лежить не тільки на плечах мера і адміністрації, а й стосується кожного, хто любить своє місто. Влаштовуйте суботники, спільні благоустрою місць відпочинку, залучайте приватних підприємців до надання спонсорської допомоги зоопарку, дитячим садам і будинкам престарілих. Якщо хоча б відсотків 30 бізнесменів погодиться зрідка привозити іграшки в дитячий будинок або жертвувати гроші на будівництво храмів і дорогі операції для важкохворих, то разом ви зможете зробити місто ще краще.
3
Приділяйте більше уваги моральному вихованню дітей і підлітків. Загальновідомо, що діти - лакмусовий папірець сучасного суспільства. Вони вчаться поводитися так, як чинять дорослі. Вони переймають їхні звички і манери. Проведення в школі роз'яснювальних бесід на тему шкоди наркоманії та алкоголізму допоможуть дітям не збитися з правильного шляху. Контроль над рівнем злочинності завадить правопорушникам залучати дітей до протиправної діяльності, адже вони - легка здобич для тих, хто шукає легкокерованих співучасників. Діти - наше майбутнє, не можна дозволити суспільству деградувати.