Як стати акуратною. Як завжди виглядати акуратною.

Акуратність - це важлива якість, яка зазвичай щеплять людині в дитинстві. Якщо жінка акуратна, вона завжди виглядає красивою і доглянутою, а в її будинку панують порядок і чистота. Виховувати акуратність у дорослому віці складно, але якщо ви готові прикласти деякі зусилля - цілком можливо.
Інструкція
1
Почніть з себе. Щодня дбайте про чистоту шкіри, волосся, нігтів, зубів. Ніколи не дозволяйте собі ходити з облупленою лаком, немитим волоссям, що не почистивши зуби. Бездоганна шкіра - один з головних секретів краси. Щоб вона такою стала, щовечора ретельно знімайте макіяж, а раз на тиждень очищайте шкіру за допомогою пілінгу або скрабу. Якщо ваших зусиль недостатньо - зверніться в салон краси. Косметолог підкаже, які кошти вам краще використовувати.
2
Чистої і акуратною повинна бути і одяг. Збираючись піти з дому, огляньте свій гардероб. Брудні, що не поглаженное і погано пахнуть речі надягати на вулицю не можна, навіть якщо ви виходите на пару хвилин. Будинки також не можна ходити нечупарою. Халати треба вчасно прати, а у міру зношування - купувати нові.
3
Слідкуйте за своїм взуттям. Ідеально начищена, вона є ознакою акуратиста. Деякі особистості настільки не виносять брудному взутті, що органічно не переносять людей, які за нею не стежать. У сиру погоду не полінуйтеся покласти в сумочку губку для догляду за шкірою, а коли зайдете в приміщення - почистіть нею туфлі.
4
Прибирайте речі на свої місця. Безлад будинку часто починається з одного, що знаходиться не на своєму місці речі. Виховайте звичку відразу вішати речі на плічки, а не кидати на стілець, мити чашку, а не ставити її в раковину. Щодня влаштовуйте вологе або сухе прибирання - якщо збирати пил довго, то і прибрати її стає складніше.
5
Будьте акуратні і в справах. Якщо ви відразу будете сортувати документи і розкладати їх по папках, то і шукати їх довго не доведеться, і загубляться вони навряд чи. Вчасно приходите на роботу і ділові зустрічі. Заведіть щоденник, щоб нічого не забувати. Такий акуратний підхід до роботи дуже скоро принесе свої плоди - повагу колег і начальства.
6
Ставши акуратною ви будете почувати себе більш впевнено і почнете отримувати задоволення від свого зовнішнього вигляду.
Корисна порада
Допомагайте членам своєї сім'ї бути акуратними. Літнім людям і дітям складно самостійно стежити за зовнішнім виглядом, помічати непорядок в одязі. Візьміть частина цих турбот на себе - періть, гладьте одяг, купуйте засоби гігієни не тільки собі, а й членам родини.
Акуратність є одним з основних якостей вихованої людини. Сензетивні періодом для виховання акуратності є дошкільний вік, коли закладаються основні риси характеру дитини. Основним прийомом виховання акуратності є особистий приклад батьків.
Інструкція
1
Почніть прищеплювати дитині акуратність тоді, коли він зможе складати свої іграшки. Поясніть дитині, що у кожної речі в будинку є своє місце. Почніть з особистих речей дитини. Так він швидше зрозуміє необхідність того, що їх потрібно прибирати.
2
У процесі виховання акуратності застосуєте ігровий прийом. Для цього використовуйте улюблену ляльку дитини або м'яку іграшку. Нехай вона «покаже» на своєму прикладі, як вона «справляється» з прибиранням. Лялька сприймається дитиною як одноліток і друг, тому ефект від такого показу буде позитивний. Як варіант, попросіть дитину показати ляльці або іграшці, як потрібно прибирати свої речі. Почуття відповідальності, виявлену дитиною при цьому, також сприятиме вихованню акуратності.
3
Обов'язково мотивуйте дитини на вчинки. Говоріть йому, що ви впевнені в ньому, його здатності до прояву акуратності. Побачивши, що дитина склав свої речі, прибрав за собою іграшки, неодмінно похваліть його. Своєчасна похвала додасть дитині впевненість у своїх силах, спонукає його зробити хороший вчинок ще раз. В якості мотивації використовуйте прохання допомогти кому-небудь з членів сім'ї.
4
Визначте для дитини перелік щоденних обов'язків, відповідних з його силами. Регулярне виконання нескладних доручень по будинку привчить дитини до необхідності ретельного виконання справ. Крім того, обов'язково контролюйте процес. З часом дитина звикне до того, як потрібно виконувати доручення та контроль заміниться самоконтролем.
5
Виробіть єдині вимоги до дитини. Неприпустимо, щоб у родині існували яскраво виражені розбіжності з приводу виховання дитини. При цьому вимоги не повинні бути періодичними, інакше вони будуть розцінюватися дитиною як необов'язковими.
6
Застосуйте особистий приклад у прояві акуратності. У такому випадку дитина буде сприймати це як норму і поступово сам стане акуратним.