Як виправити кривизну ніг. Як зробити ноги рівними.

Стрункі і витончені ноги - мрія будь-якої жінки, яка хоче носити короткі спідниці і притягувати захоплені погляди протилежної статі. Красиві ноги завжди вважалися одним з головних атрибутів жіночої привабливості, і тому жінки всіма силами прагнуть до того, щоб зробити свої ноги ідеальними. Проте, жінок з ідеальними ногами не так вже й багато, і нерідко зустрічаються випадки, коли ноги викривлені у формі «О» або «Х». Позбутися від вродженої кривизни повністю неможливо, але ви можете виконувати регулярні вправи, які зроблять кривизну менш помітною.
Інструкція
1
Ляжте на підлогу і розведіть в сторони прямі ноги . Потім, не відриваючи ніг від підлоги, з'єднайте їх. Покладіть ногу на ногу в положенні лежачи. Схрестивши разом ступні, розводите в сторони коліна, а потім зводите назад.
2
Зігніть ноги в колінах і розведіть їх ширше плечей, після чого з'єднайте і повторіть вправу. Зігнувши ноги в колінах, малюйте в повітрі кола, не розмикаючи колін. Потім, продовжуючи тримати ноги в зігнутому в колінах положенні, зробіть невеликий самомасаж кожного стегна і кожної гомілки по черзі.
3
Прийміть положення сидячи і починайте розводити ноги в сторони, переступаючи з п'яти на носок, а потім зведіть ноги і знову розведіть, ковзаючи ступнями по підлозі.
4
Сидячи на стільці, зводите і розводите ноги , зігнуті в колінах, при цьому, утримуючи їх руками, щоб відчувалося опір. Після цього розпрямте ноги і повторіть те ж саме.
5
Встаньте в повний зріст, обхопіть руками стегно зігнутої в коліні ноги і рухайте стопою вгору, вниз і в сторони. Опустіть ногу і повторіть те ж саме з другою ногою. Повторіть вправу, рухаючи вже не стопу, а тільки пальці ніг.
6
В положенні на колінах покладіть руки на талію, а потім, ковзаючи по підлозі, зводите і розводите коліна.
7
Прийміть вихідне положення стоячи і походіть на місці. Потім перейдіть на біг на місці. Виконуючи вправи регулярно, ви зможете трохи відкоригувати кривизну своїх ніг.