Як намалювати динозавра олівцем. вимерлі копалини малюнки олівцем.

Ці вимерлі тварини давно цікавлять людей. Динозаври були дуже різними зовні, тому їх не можна намалювати за одним шаблоном. Якщо ви хочете зобразити диплодока або тиранозавра, знайдіть картинку-реконструкцію саме цієї тварини.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - олівець;
  • - картинки з реконструкцією динозаврів.
Інструкція
1
Подивіться на зображення динозавра. Його постать можна розділити на кілька частин, які простіше намалювати, ніж тварина цілком. Щоб вам було простіше дотримуватися пропорції, зробіть розмітку габаритів малюнка і буквально парою штрихів відзначте форму кожної частини.
2
Динозаври вражають своєю різноманітністю, нескладно заплутатися в будові того чи іншого виду, тому уважно дивіться на зразок, щоб не помилитися. Голова тираннозавра значно більше аналогічної деталі диплодока. Будова щелеп теж абсолютно різне. У травоїдних динозаврів тіло значно більше порівняно з головою, ніж у хижаків.
3
Не забувайте про це, коли будете малювати малюнок. Всі окремі деталі тепер потрібно з'єднати плавними лініями. Залишайте вірні штрихи і позбавляйтеся від зайвих. Усередині фігури зробіть допоміжні лінії, які полегшать подальшу роботу. У колі або овалі голови намалюйте хрестовину, що ділить її на чотири частини.
4
На горизонтальній лінії намітьте очі, а на вертикальній - ніс. Внизу зробіть розріз рота. Якщо динозавр - хижак, покажіть пащу розкритою. Більш детально намалюйте кінцівки, їх положення і не забудьте намітити розміщення суглобів, зазвичай їх добре видно під шкірою безшерста тварини.
5
Тепер шукайте на зображенні зразку дрібні, але такі важливі деталі: рогові пластинки і нарости на голові і хребті, кігті, зуби. Перенесіть ці елементи на свій малюнок. Більш ретельно виписуйте легкими рухами м'якого олівця очі динозавра, форму його надбрівних дуг. Уточніть загальну форму голови.
6
Зробіть більш чіткий і вірний контур всіх частин тіла тварини. Надайте обсяг фігурці за допомогою нанесення світлотіні. Всі опуклі й освітлені деталі не зафарбовуйте, а ті, що знаходяться в тіні, заштрихуйте.
7
Трохи відійдіть від малюнка і порівняйте його з оригіналом. Виправте неточності, якщо вони є.