Як відкрити флеш.

Флеш-файли найчастіше відкриваються в браузерах, так як саме в інтернеті ця мультимедійна технологія використовується найбільш широко. Для цього браузер має відповідний плагін - вбудований флеш-програвач. Однак можна відкривати такі файли і без інтернет-оглядача. До того ж широке визначення «флеш» включає в себе і файли початкових кодів, які вимагають для перегляду і редагування установки спеціалізованих програм.
Інструкція
1
Якщо потрібно відкрити флеш-файл для перегляду міститься в ньому ролика, спробуйте зробити це так само, як з будь-яким іншим файлом - клікніть двічі лівою кнопкою миші. Операційна система повинна сама визначити додаток, який може обробляти файли цього типу. Такою програмою у вашій ОС може виявитися, наприклад, браузер або програвач відео і аудіо-файлів. Якщо система не зможе знайти потрібний додаток, значить, розширення swf ще не закріплено ні за однією програмою. У цьому випадку завантажте і запустіть інсталяційний файл з сайту Adobe - там є як додаток для браузера (Flash Player), так і незалежний від інтернет-оглядача програвач (Flash Player Projector). Після закінчення роботи майстра ви зможете відкривати ці файли подвійним клацанням.
2
Флеш-файли набувають свій остаточний вигляд після компіляції з вихідного коду, який теж зберігається в файлах, але з іншим розширенням - fla. Щоб відкрити файл исходника потрібно мати можливість користуватися відповідним редактором коду. Найвідоміша програма цього роду - Adobe Flash Professional, але існують і інші редактори - наприклад, Wildform Flix, Koolmoves, Swift3d та ін. Підберіть і встановіть найбільш підходящий з них.
3
Існує й клас програм, основне призначення яких - відтворювати вихідний код з скомпільованих флеш-файлів. Якщо вам треба відкрити исходник swf-файлу, встановіть одну з таких програм - вони називаються флеш-декомпілятор. Наприклад, це може бути додаток Flash Decompiler Trillix - один з найбільш популярних сьогодні декомпілятор. Ця програма в змозі розібрати відкритий з її допомогою swf-файл на складові частини і зберегти все що містяться в ньому зображення, скрипти, звуки окремо або в один файл вихідного коду у форматі fla.
Найчастіше флеш-ролики і різноманітні мультимедійні елементи оформлення веб-сайтів відтворюються спеціальної надбудовою інтернет-оглядача - плагіном з назвою Shockwave Flash Player. Однак існує й самостійна версія флеш-плеєра для роботи з файлами, що мають розширення swf. Відкрити будь-яку з цих версій програми неважко.
Інструкція
1
Якщо ви не встановлювали будь-якого додаткового програмного забезпечення для роботи з флеш-файлами, скоріше всього відтворення цього типу даних операційна система доручає плагіну використовуваного за замовчуванням браузера. Флеш-плеєр як надбудови інсталюється разом інтернет-оглядачем при установці ОС або завантажується з сервера Adobe на вимогу браузера. Відповідний діалог ця програма показує при першому після установки відтворенні будь-якого флеш-ролика. Тому, щоб відкрити флеш-плеєр, просто завантажте в браузер будь-яку сторінку, в якій є флеш-елементи - наприклад, головну сторінку сайту .ru.
2
Щоб відкрити окреме вікно налаштувань цього плагіна, клікніть флеш-елемент веб-сторінки правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню рядок «Глобальні настройки». У цьому ж меню є пункт «Про програму Adobe Flash Player» - якщо ви хочете оновити версію плеєра або дізнатися про неї подробиці, виберіть цей пункт і браузер завантажить потрібну сторінку сервера Adobe.
3
Крім версії флеш-плеєра, що працює в якості плагіна до браузера, Adobe поширює і повністю самостійний додаток. Воно встановлюється, наприклад, разом з інсталяцією будь-якого редактора вихідного коду флеш-елементів. Можна його безкоштовно завантажити та з сервера корпорації - там ця версія називається Flash Player Projector.
4
Після завантаження та інсталяції її в вашу операційну систему встановлені в браузери плагіни продовжать працювати як раніше, а при подвійному натисканні по флеш-файлу, що зберігається в комп'ютері, він буде відкриватися в окремому вікні встановленої програми. Щоб запустити цю версію флеш-плеєра (її часто називають standalone - автономна) без клацань по файлах досить вибрати в головному меню ОС відповідне посилання з розділу «Усі програми».