Як відключити перевірку драйверів.

Процедура відключення цифрового підпису драйверів на комп'ютерах, що працюють під управлінням ОС Windows, є стандартною і не вимагає використання якого-небудь додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в діалог «Виконати» для того, щоб відключити перевірку цифрового підпису драйверів. Надрукуйте gpedit.msc в рядку «Відкрити» та підтвердіть запуск утиліти редактора локальної групової політики, натиснувши кнопку OK.
2
Розкрийте посилання «Конфігурація користувача» в лівій панелі діалогового вікна і перейдіть в розділ «Адміністративні шаблони». Розгорніть вузол «Система» і виберіть групу «Установка драйвера». Знайдіть рядок «Цифровий підпис драйверів пристроїв» і викличте її контекстне меню кліком правої кнопки миші.
3
Вкажіть команду «Змінити» і застосуєте прапорець в рядку «Вимкнути» в наступному діалоговому вікні. Підтвердіть свій вибір, натиснувши кнопку «Застосувати», і збережіть зроблені зміни, натиснувши кнопку OK. Зверніть увагу на те, що при виборі опції «Включити», існує можливість завдання поведінки системи при виявленні непідписаного драйвера: - попередити; - пропустити; - блокування.
4
Перед прийняттям рішення про відключення перевірки цифрового підпису встановлюваного драйвера, слід розуміти потенційну небезпеку такої дії для системи. Справа в тому, що основним призначенням драйвера є забезпечення взаємодії між комп'ютером і всіма іншими пристроями. Цифровий підпис - певний гарант безпеки. Відсутність або зміна цифрового підпису може свідчити про вірусному зараженні даної програми чи підміну самого драйвера. Тільки цифровий підпис видавця, завірена центром сертифікації може служити достатньою гарантією безпеки встановлюваного драйвера. Непідписаний драйвер може бути використаний тільки в разі отримання його з ліцензійного диска самого виробника, хоча остаточне рішення завжди залишається за користувачем.
Перевірка видавця зазвичай відображається в системі при запуску неідентифікованого операційною системою Windows розробника. Для відключення перевірки є декілька способів.
Інструкція
1
Для відключення служби перевірки цифрового підпису драйвера введіть команду gpedit.msc. У розпочатому після натискання клавіші Enter редакторі локальної групової політики знайдіть панель конфігурації користувача, після чого перейдіть до розділу з назвою «Адміністративні шаблони». Відкрийте пункт «Система» і перейдіть до меню налаштувань процесу установки драйверів.
2
Виберіть пункт «Цифровий підпис драйверів пристроїв» у вікні, виберіть для нього дію «Вимкнути». Застосуйте і збережіть зміни, після чого при установки драйверів пристроїв більше не буде з'являтися вікно про невідповідність цифрового підпису. Зверніть увагу, що робити це не рекомендується для вашої ж безпеки.
3
У випадку якщо ви хочете включити відображення про відсутність цифрового підпису програмного забезпечення для операційної системи Windows, також зайдіть в вищезазначений пункт меню конфігурації користувача налаштувань і виконайте включення, але зверніть увагу, що це також вимагатиме від вас вибору режиму перевірки драйверів пристроїв і наступних дій.
4
У разі якщо оповіщення системи безпеки не дають вам запускати ті чи інші програми роботи з мережею, виконайте додаткову настройку конфігурації брандмауера Windows. Для цього відкрий ті панель управління комп'ютером і в її меню перейдіть до пункту «Параметри безпеки».
5
У вікні, в самому низу виберіть настройки брандмауера. У вікні виберіть вкладку «Винятки» і відзначте галочкою програму, виклик якої заборонений системою. Якщо ж її немає в списку, додайте її за допомогою кнопки «Огляд». Перед застосуванням змін переконайтеся в тому, що програма не є шкідливою, оскільки багато з них можуть маскуватися під усіма відомі утиліти.
Корисна порада
Чи не відключайте перевірку справжності програм.