Як відключити на ноутбуці клавішу. Як відключити функції на ноутбуки f1.

В деяких випадках мультимедійні функції клавіш F1-F12 проявляються без натискання функціональної клавіші Fn. Ця помилка може бути виправлена користувачем самостійно, хоча існують і спеціалізовані програми, призначені саме для цього. Правда, це стосується далеко не всім моделям.
Інструкція
1
Перш за все уважно вивчіть інструкцію користувача, що входить в комплект поставки будь-якої моделі ноутбуків. Розділ, присвячений роботі з клавішами пристрою, може містити додаткові відомості про усунення такої помилки. За відсутності технічної документації, рекомендується звернутися на спеціалізовані інтернет-форуми, присвячені конкретної моделі лептопа.
2
Спробуйте відключити функцію мультимедійних клавіш пристрою, натиснувши одночасно функціональні клавіші Fn і NumLock. В деяких випадках цієї дії виявляється достатньо.
3
Перезавантажте ноутбук і натисніть функціональну клавішу F2 або Del (залежно від моделі) для переходу в режим BIOS. Перейдіть на вкладку System Configuration, використовуючи клавіші з символами стрілок вгору та вниз. Знайдіть рядок з ім'ям Action Keys Mode d лівій частині діалогового вікна налаштувань і змініть значення прапорця на Disabled. Перейдіть на вкладку Exit і виберіть команду Save Changes & Exit. Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку OK в віконці запиту системи. Ця процедура повинна повністю відновити функціональність клавіші Fn.
4
Якщо ноутбук зроблений компанією Toshiba, скористайтеся спеціалізованою програмою HDD Protector, доступною для завантаження на офіційному сайті компанії. Додаток є безкоштовним і може бути легко встановлено на комп'ютер. Для цього запустіть виконуваний файл програми і виконайте всі рекомендації майстра установки.
5
Запустіть встановлене додаток і виберіть закладку «Оптимізація» в головному вікні HDD Protector. Розкрийте посилання «Спеціальні можливості» і зніміть прапорець в рядку «Використовувати клавішу Fn" в діалоговому вікні. Натисніть кнопку OK для того, щоб застосувати зроблені зміни (для ноутбуків Toshiba).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=An3yWMWtea0