Як відключити комп'ютер по мережі. Як відключити служби net ware.

Завдання виключення віддаленого комп'ютера по мережі може бути вирішена користувачем як стандартними засобами операційної системи Windows, так і залученням додаткового програмного забезпечення.
Вам знадобиться
  • - LanShutDown
Інструкція
1
Використовуйте вбудовані інструменти ОС Windows, щоб відключити віддалений комп'ютер по мережі. Для цього викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Усі програми». Розкрийте посилання «Стандартні» і запустіть утиліту командного рядка.
2
Надрукуйте shutdown/? в текстовому полі інтерпретатора команд Windows, щоб ознайомитися з можливими параметрами необхідної команди, і підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши функціональну клавішу Enter. Для виключення віддаленого комп'ютера необхідні параметри: - s - для завершення роботи системи; - f - для примусового завершення роботи всіх додатків без попереджень; - m \\ - для визначення віддаленого комп'ютера.
3
Напечатайтеshutdown/s/f/m \\ імя_удаленного_компьютерав текстовому полі командного рядка і підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши функціональну клавішу Enter. Це призведе до потрібного результату.
4
Завантажте та встановіть на комп'ютер спеціалізований додаток для відключення віддаленого комп'ютера по мережі LanSutDown. Додаток є безкоштовним і вільно поширюється в інтернеті. Запустіть встановлену програму і розкрийте меню «Дія» верхньої сервісної панелі вікна програми. Вкажіть пункт «Вимкнути» і надрукуйте ім'я віддаленого комп'ютера або його IP-адресу в рядку «Ім'я комп'ютера». Авторизуйтесь виконання обраного дії, вказавши ім'я облікового запису та пароля адміністратора у відповідних полях вікна запиту системи і натиснувши кнопку «Підтвердити».
5
Зверніть увагу на можливість відображення необхідного повідомлення перед вимиканням комп'ютера і додаткових налаштувань примусового завершення роботи всіх додатків, доступних в розділі «Додатково». Також можливе визначити часовий проміжок перед вимиканням. При необхідності негайного відключення надрукуйте 0 в рядку «Час показу повідомлення».