Як відключити режим сумісності. jnrk.xtbt режим сумісності.

Режим сумісності може виявитися корисним при перегляді веб-сторінок, створених для більш ранніх версій браузера Internet Explorer. Відключення даного режиму не вимагає спеціальної підготовки або залучення додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
При виявленні браузером Internet Explorer веб-сторінки, несумісної з поточною версією оглядача, в адресному рядку з'являється спеціальна кнопка «Режим сумісності». Щоб побачити її, необхідно викликати головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейти в пункт "Всі програми". Запустіть додаток Internet Explorer та перейдіть на потрібну інтернет-сторінку. Визначте поточний стан режиму сумісності - активний стан режиму відображається кольоровий кнопкою, відключене - схематичне. Для відключення активного стану режиму сумісності, просто натисніть кольорову кнопку.
2
Розкрийте меню «Сервис» верхній панелі інструментів браузера Internet Explorer і вкажіть пункт «Параметри режиму сумісності». Зніміть прапорець в рядку «Відобразити всі вузли в режимі сумісності» в діалоговому вікні та підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK.
3
Альтернативним методом відключення подання сторінок в режимі сумісності може служити використання мета-елемента, що є однойменним заголовком відповіді сервера, X-UA-Compatible, яке має значення IE = edge: тег meta http-equiv="X-UA-Compatible "content="IE = edge "/тег.Обратіте увагу на те, що значення IE = edge примусово включає останній можливий режим роботи браузера, безвідносно до його поточної версії. Таким чином, уявлення інтернет-сторінок в режимі сумісності з попередніми версіями буде відключено програмно. В Internet Explorer версії 8 режим edge призведе до відображення сторінок тільки на рівні даної версії, у версії 9 - на наступному рівні. Рекомендується обмежити використання цього режиму тестовими веб-сторінками та іншими цілями, що не мають відношення до виробництва, оскільки результати неправильного відображення сторінок до кінця не вивчені.