Як не засмучуватися.

Часом незначна подія може засмутити і зіпсувати не один день. Щоб цього не сталося, потрібно позбутися від жалю до себе і шукати позитивні сторони в будь-якій ситуації.
Інструкція
1
Спробуйте подумати, як довго ви будете перебувати в засмучених почуттях? Добре, якщо годину або два. Можливо, ви будете страждати день, може бути, тиждень. Але рано чи пізно це почуття все одно покине вас, піде, буде зганяючи іншими подіями. То чи не краще одразу припинити засмучуватися, щоб не витрачати час на негативні емоції.
2
Піклуйтеся про себе і про оточуючих вас людей. Розлад може позначитися на вашому здоров'ї і на поведінці, а адже близькі люди не винні в сформованій ситуації. Тим більше не варто зганяти ваш поганий настрій на них.
3
Мисліть позитивно. Неприємна ситуація, яка викликала ваше розлад, вже відбулася, і з цим нічого не поробиш. Зате тепер ви стали сильнішими, відкрили в собі нове, дізналися щось про іншу людину і, можливо, захистите себе від спілкування з ним. Це не погано, навпаки, це крок вперед.
4
Пам'ятайте про те, що в більшості випадків можна все виправити, а якщо не виправити, то скорегувати. Якщо ситуація не пов'язана з втратою близьких, інвалідністю або невиліковною хворобою, це все дрібниці. Подивіться на тих, хто живе з щоденною болем, їм будуть смішні і незрозумілі ваші розлади через дрібниці.
5
Думайте про те, що маленьке розлад незмінно веде до великого. Припустимо, ви нервуєте з приводу будь-якої ситуації. У більшості випадків людина тут же дає собі поблажку в якомусь забороненому питанні, наприклад, вирішуючи заїсти горе плиткою шоколаду, покурити або купити непотрібну дрібничку. І в стресовій ситуації це здається розумним виходом, адже себе дуже шкода. Перш ніж зробити це, подумайте, як ви будете звинувачувати себе за зайві кілокалорії, сигарету чи витрачені гроші, якщо до цього ви 2 тижні сиділи на дієті, вже місяць не курили або відкладали на наближається відпустку. Краще відразу взяти себе в руки і пишатися собою.
6
Переведіть ваше розлад в грошовий еквівалент. Добре, якщо ваше нервове напруження пройде після 20 крапель валеріани, це хоча б не дорого. А що, якщо вам доведеться пропустити робочий день або піти до лікаря з аритмією, це вже зовсім інші гроші. Подумайте про те, на що можна їх витратити.