Як потрібно їсти, щоб не набирати вагу. скільки витрачається ккал пішки на 5 поверх.

На жаль, ожиріння вже стає світовою проблемою. І багатьох людей (не тільки жінок) сьогодні хвилює два питання. Перше: що б такого з'їсти, щоб не набрати вагу? І другий: як і чим харчуватися, щоб не погладшати? На перший дають відповідь численні дієти, причому кожна свій. А на другий дієтологи.
Інструкція
1
Обчисліть необхідну вам кількість калорій на добу. Звичайно, це кількість суто індивідуально і може змінюватися в залежності від фізичної активності, віку, маси тіла, але середні показники - 2-2,85 тисячі кілокалорій для жінок і 2,45-3,75 тисяч для чоловіків.
2
Харчуйтеся різноманітно. Кожен день організм з їжею повинен отримувати близько 70 видів різних речовин, у тому числі й ті, які не здатний синтезувати сам.
3
Заведіть собі звичку уважно читати інформацію на упаковках продуктів. Це дозволить вам отримати повне уявлення про свій раціон, його збалансованості та поживності.
4
Враховуйте, що щодня з їжею ви повинні отримувати білки, жири, вуглеводи в достатніх кількостях (оптимальне співвідношення даних речовин в добової дозі їжі 1: 1,3: 5,1). Для жінок це кількість: - 61-84 грама білків (в т.ч. 34-46 тваринного походження); - 67-98 грам жирів; - 289-417 грамів углеводов.Для чоловіків це кількість відповідно одно: білки 72-104 грама (з них тварини 40-57 грам); жири 81-137 грам; вуглеводи 358-524 грама.
5
не перекушуйте. Основна кількість зайвих калорій доводиться на ті, що ви споживаєте під час перекусів. Особливо це стосується «сміттєвої» їжі: чіпсів, горішків, сухариків і тому подібного.
6
Заздалегідь плануйте свій добовий раціон і готуйте необхідну кількість їжі або продуктів для її приготування. Це дозволить вам контролювати кількість і якість з'їденого. Ви вже не станете класти на тарілку перше, що попадеться під руку під час обіду чи вечері.
7
Харчуйтеся невеликими порціями 4-5 разів на день. Тоді вам не буде голодно, а розміри шлунка залишаться в межах норми. І неодмінно влаштовуйте хоча б один розвантажувальний день на місяць.
8
Їжте повільно. Ретельне пережовування їжі вивільняє з неї більше корисних речовин, сприяє повнішому і легкому її засвоєнню. Крім того, сигнал про насичення досягає мозку лише через 20 хвилин після того, як шлунок заповнився. Якщо є швидко, то за ці 20 хвилин можна спожити зайве - те, що потім відкладеться в складки на талії, спині і стегнах.