Як потрібно прати. Як випрати Вілюра.

Ситуація, коли куплена зовсім недавно річ після першого ж прання втрачає свою привабливість, знайома багатьом. Виявляється, надовго зберегти первинний вигляд улюблених суконь, кофтинок або штанів можна, якщо правильно їх прати.
Інструкція
1
Перш ніж приступити до прання, відсортуйте білизна за ступенем забрудненості, а також на біле і кольорове. Пилові речі гарненько струсіть, а засохлу бруд очистіть щіткою.
2
Обов'язково перевірте кишені одягу, яку збираєтеся прати. Застебніть всі гудзики і замки, щоб вони не відірвалися і не зламалися, тасьми і шнурки зав'яжіть. Саму річ виверніть навиворіт. Майте на увазі, що металево гудзики в процесі прання можуть окислити тканину, залишивши на ній плями. Якщо ви не впевнені в вдалому результаті процедури, відсічі гудзики.
3
Якщо ви звикли замочувати речі перед пранням, пам'ятайте про те, що робити це більш ніж на 8 годин не рекомендується. Кольорові речі замочуйте не більше, ніж на 1 годину.
4
Обраний вами пральний порошок повинен бути гіпоалергенним, а також відповідати виду прання (для автоматичної або ручної), типу тканини і кольору виробів (для білих або кольорових речей).
5
Льняні і бавовняні тканини можна прати будь-якими порошками, як вручну, так і в машині. Вовняні і трикотажні речі - тільки руками, інакше перші звалятися, а на другому з'являться катишки. Для прання шовкової і синтетичного одягу використовуйте спеціально призначений для цих матеріалів порошок. Речі з капрону періть при температурі не більше 50 градусів, а речі з ацетатного волокна - не більше 40.
6
Нижня білизна з шовку, мережива і синтетики періть вручну, використовуючи рідкі миючі засоби, глибоко проникають у структуру тканини і не скупчуються в її складках. Бавовняну білизну періть в машині.
7
Махрові речі довгий час будуть м'якими і приємними на дотик, якщо їх замочувати у гарячій воді з додаванням оцту в пропорції 2: 1 на 10 годин, а після цього прати і кип'ятити в підсоленій воді.
8
Джинсові речі, а також куртки і плащі з синтетичної тканини з плівковим покриттям періть при температурі не більше 40 градусів.