Як правильно накручувати бігуді. Як правильно накрутити бігуді щоб отримати великі локони.

  •  Для того щоб отримати красиві і пружні локони, як правило, використовують бігуді. Як правильно волосся накрутити на бігуді? Вирішити дане питання вам допоможуть наші поради.
  •  Інструкція: Попередньо необхідно вимити і просушити ваші волосся, при цьому вони повинні залишатися вологі. Потім накручуються бігуді. Також вам знадобиться гребінець з тонкими зубами, щоб розділяти пасма, і невелика кількість води для зволоження висохлих локонів.
  •  Кожна прядка не повинна бути ширше довжини бігуді. Тільки точно накручені на бігуді локони отримають необхідну форму і пружність. Все пасма накручуються на валик перпендикулярно по відношенню до голови, таким чином, щоб він лежав, приєднуючись рівно до коріння волосся. Чим міцніше валик бігуді накручений, тим більш пружними вийдуть локони.Бігуді слід закріпити так, щоб не притиснути жодна волосина. Таке відбувається, коли ви застосовуєте бігуді, мають гумові або затискні дужки.
  •  Ризик притиснення знижується, якщо ви використовуєте бігуді, закрепляющиеся пластмасовими шпильками. Шпильки кріпляться проти напрямку накручування, при цьому кінчик шпильки обов'язково повинен пройти через попередній валик. Завивати на бігуді волосся потрібно спереду назад, починаючи з середини голови.
  •  Якщо у вас довге волосся, варто розділяти їх на тонкі пасма, інакше локони будуть сохнути дуже довго. Дуже коротке волосся можна обернути папером для того щоб вони не сповзали з бігуді. Тонке волосся, як правило, змочують фіксатором, щоб отримати більш стійку зачіску.
  •  Великі бігуді, накручені по всій голові, додадуть зачісці пишність і красивий обсяг. Якщо ви любите обсяг в стилі 60-х років, вам необхідно накрутити бігуді крупного діаметру на потилиці і відразу після того, як волосся висохне, плавними рухами начесать ззаду прядки. Верхню частину волосся акуратно причесати і зафіксувати результат лаком для волосся.
  •  Для того щоб отримати хвилясті, вам варто застосовувати бігуді середнього діаметра. Вони накручуються паралельно над чолом, від проділу направо і наліво. Волосся на потилиці завивають по напрямку вниз. Коли ваші волосся висохне, причешіть їх гребінцем з великими зубцями.
  •  Володіючи отриманими знаннями, ви навчитеся правильно користуватися бігуді, і зможете створювати найкрасивіші образи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=A3fyU1kZccY