Як позбутися в будинку від цвілі.

Цвіль утворюється у вологих приміщеннях, може викликати різні хвороби. У людей, яких є хронічна астма або бронхіт, цвіль провокує напади захворювання. Також вона псує стіни, шпалери та меблі. Запах цвілі стійкий і погано видаляється навіть після прання речей. Для усунення цвілі потрібно здійснити ряд комплексних заходів.
Інструкція
1
Найголовніше - висушіть приміщення. Не забувайте його періодично провітрювати. Якщо опалення працює погано, то для просушки використовуйте обігрівачі.
2
Поставте в домі спеціальний прилад, який контролює рівень вологості в домі і в разі необхідності поглинає зайву.
3
Промивайте раз на місяць місця навчання цвілі розчином води з содою. На літр води 1 чайна ложка соди. Кахельні поверхні прочищуйте жорсткою щіткою, після чого промивайте чистою водою.
4
Для дезінфекції приміщення використовуйте хлорку. Після обробки провітрюйте приміщення. Хлорний розчин наносите на плісняві місця.
5
Можете зробити ремонт. В цьому випадку, перш ніж наклеїти шпалери або пофарбувати стіни, обробіть їх грунтовкою «антігріб».
6
Встановіть витяжку. Цвіль утворюється в погано вентильованих місцях.
7
Обробіть стіни розчином мідного купоросу. Але зовнішній вигляд обробленої поверхні зіпсується.
8
Цвіль можна видаляти зі стіни за допомогою шпателя, але в будь-якому випадку, після проведення процедур по позбавленню від цвілі , доведеться зробити ремонт.
9
Є спеціальні фірми, які за допомогою спеціальних приладів і засобів, проводять обробку приміщення. Результат зберігається тривалий час, вартість обробки не висока.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_4qjYu866nk