Як відігріти стартер.

Досить часто автомобілісти стикаються з проблемою того, як завести автомобіль взимку або відігріти його. Протягом морозної ночі акумулятор автомобіля розряджається, ніж «заморожує» і роботу стартера - він вже не зможе з ранку розкрутити стартер для запуску двигуна.
Інструкція
1
Для того щоб відігріти стартер у авто, спочатку спробуйте допомогти акумулятора не замерзнути за ніч - його можна врятувати хоча б півгодинний їздою або прогревом на ніч без відключення двигуна і використання музики, сервоприводів, обігрівачів сидінь і стекол.
2
Ще один спосіб: віднесіть акумулятор ненадовго в тепло додому для обігріву. А вранці, перед запуском автомобіля, включіть пару раз дальнє світло і «поморгайте» їм для розігріву акумулятора. Тепер спробуйте завестися - Не крутіть стартером більше десяти секунд. Три спроби і, якщо машина не завелася, повторіть дію через кілька хвилин, не менше.
3
Не забувайте попередньо розігрівати акумулятор, наприклад, включенням ближнього світла або габаритів. У такому випадку ви зможете і не боятися за розряд батареї - ці процеси лише разогреют її і запустять всі необхідні елементи.
4
Якщо ж акумулятор розряджений настільки, що стартер не просто не запускається, але і не включається освітлення в автомобілі, то спробуйте "прикурити" вашу автомашину. Не змогли або немає можливості відігріти і зарядити його так? Не зволікайте - несіть акумулятор відразу додому, до батареї або тазик з гарячою водою. А після прогрівання акумулятора зарядіть його і повторіть запуск стартера.
5
Якщо автомобіль важко заводиться, то дайте йому перепочити кілька хвилин. Нехай і акумулятор відновить сили. І знову пробуйте близько 5 - 7 секунд. Але більше 10 секунд не тримайте його в запуску - він розрядить акумулятор і заллє свічки.
Зверніть увагу
Мороз - це завжди дуже високі навантаження на стартер. Саме тому перед його запуском потрібно такий процес відігрівання акумулятора і відключення всіх електричних компонентів начебто освітлення і радіо. Обігрів весь автомобіль, підготуйте його до запуску і тільки потім пробуйте крутити стартер.
Несподіваний відмова стартера - малоприємний сюрприз для будь-якого водія. Автомобілістів, яким сподобається штовхати машину заради запуску двигуна, ніхто назвати не зможе. Тому ремонт вказаного пристрою проводиться невідкладно.
Вам знадобиться
  • - контрольна лампа,
  • - викрутка,
  • - гайкові ключі на 10, 13 і 17 мм,
  • - пассатижи.
Інструкція
1
У ході підготовки до відновного ремонту стартера необхідно встановити причину його відмови. З цією метою до акумуляторної батареї приєднується контрольна лампа, і після повороту ключа в замку запалювання в положення "Стартер", візуально визначається ступінь напруження її спіралі.
2
Якщо світло від лампи меркне, то даний факт свідчить про те, що відбувається коротке замикання обмоток якоря. Відновлення працездатності стартера при такій несправності може зажадати перемотування котушок ротора пристрої, що практично неможливо в умовах гаража. Тому його краще замінити новим.
3
Коли після повороту ключа накал спіралі у лампи не слабшає, тоді причина несправності криється у втягуючому реле.
4
Для проведення ремонту у машини знеструмлюється бортова мережа, знявши кабель маси з акумулятора. З двигуна демонтується стартер і поміщається на верстак. Далі ключем на 13 мм від задньої кришки втягує реле від'єднується шина, що підключає силові обмотки.
5
Викруткою відкручуються три болта кріплення соленоїда, його наконечник виводиться з зачеплення з вилкою муфти, що переміщує провідну шестерню, після чого електромагнітна котушка демонтується з стартера .
6
Відновлення працездатності втягує реле зводиться до ремонту його контактів, розташованих в задній кришці. Після розвальцьовування корпусу електромагнітної котушки відкривається доступ до мідних болтів і до кільця соленоїда.
7
Затягування болтів, одночасно виконують функції контактів, послаблюється, потім вони повертаються на пів обороту навколо своєї осі, і затягуються.
8
Далі з осі соленоїда знімається стопорне кільце, завдяки чому з'являється можливість привернути мідний "п'ятак". Після зміни площині його прилягання він знову фіксується на штатному місці.
9
Вставивши ебонітову кришку в корпус соленоїда, його краї завальцовиваются, і втягує реле монтується на стартері. Після перевірки він встановлюється на двигун.