Як вибрати дитячу ванночку.

Однією з перших складнощів, c якою стикаються недосвідчені батьків, є купання малюка. Вдалий вибір дитячої ванночки може вирішити багато проблем. Сьогодні виробники дитячих товарів пропонують ціле розмаїття нових і вдосконалених варіацій цього незамінного предмету.
Інструкція
1
Оскільки дитина росте, приобретаемая ванночка не повинна бути дуже маленькою. А щоб малюк не ковзав під час купання бажано наявність в ній рифленого дна або протиковзких вставок.
2
Безпека дитини понад усе. Вибираючи ванночку, обов'язково подивіться, наскільки вона стійка.
3
Коли ви будете мити дитину, доведеться неодноразово набирати і зливати воду, тому зверніть увагу, чи є вбудований слив, який дозволить швидко і легко міняти її, не виймаючи малюка.
4
При купанні малюка важлива температура води. Якщо ви не хочете постійно занурювати в воду термометр, придбайте модель зі спеціальними термовставками.
5
Класичні ванночки є найпопулярнішими. Зазвичай вони виготовлені з нетоксичної пластмаси різних кольорів, абсолютно нешкідливою для ніжної шкіри малюка. Але купуючи таку ванночку, майте на увазі, що в ній відсутні пристосування для підтримки голови. А це не зовсім зручно при купанні новонароджених. Придбайте відразу і спеціальні аксесуари, наприклад, гірку для купання, підставку або гамак для ванночки.
6
Якщо ви хочете щоб ваш малюк відчував під собою опору, купите так звану анатомічну ванночку, що повторює форму тіла дитини і забезпечену спеціальної анатомічною гіркою. Незручність подібних моделей в тому, що в такій ванні дитина позбавлена можливості лежати на животику. Він швидко виросте і вам доведеться придбати модель більшого розміру.
7
Щоб під час купання все було під рукою можете придбати цілий комплект, що складається з ванночки, пеленального столика і додаткових ящиків для рушників і засобів гігієни. Він також забезпечений шлангом для зливу води і колесами з блокуванням. Такий комплект зроблений з легких, нешкідливих матеріалів, але займає чимало місця.
8
Безпосередньо перед купанням малюка, ванночку слід почистити содою, порошком або яким-небудь іншим миючим засобом і обдати окропом. Ви можете позбутися від подібної процедури, якщо купите ванночку з антимікробним покриттям. Такі моделі оброблені спеціальним засобом - мікробаном, яке дезінфікує воду в момент купання дитини. Воно не викликає алергії і абсолютно нешкідливо для шкіри малюка.
9
Спільні зусилля психологів, педіатрів та акушерів дозволили розробити унікальну модель ванночки «Мамин животик». У такій моделі малюк може зайняти «позу ембріона», в якій він перебував до пологів. Вона зроблена у формі чаші і забезпечена високими бортами. Це досить зручно при купанні новонароджених, які не вміють ще тримати голову.