Як підстригти брови. Стрижка брів.

Поширена думка, що брови "роблять" наше обличчя. Щоб брови могли підкреслити красу, за ними потрібно доглядати: вискубувати, підфарбовувати і при необхідності стригти.
Вам знадобиться
  • манікюрні ножиці,
  • тіні для брів,
  • олівець для брів,
  • віск для брів, пінцет
Інструкція
1
Підстригти брови легше, ніж здається. А після процедури їх буде набагато легше "усмирити" гелем або воском.Для початку підготуйте робоче місце. У вас має бути достатньо простору і світла, ви повинні добре бачити, що робите. Брови ростуть повільно, і щоб після стрижки не боятися свого відображення в дзеркалі, краще подбати про все заздалегідь.
2
Визначте ідеальну форму брів для свого обличчя. Вони не повинні бути занадто тонкими і занадто широкими, короткими і дліннимі.Ідеальная брову починається над внутрішнім краєм ока, і закінчується над крайньою точкою вилиці. Природний вигин брови проходить приблизно на 3/4 її дліни.Ліцо людини асиметрично, тому форма брів у вас буде хоча б незначно, але розрізнятися. Не потрібно прагнути міняти форму брови - просто подкорректируйте її.
3
Після того, як ви визначилися з формою брів, приступайте до стріжке.Для цього розчешіть волоски на брови вниз. Ви побачите, як занадто довгі волоски виходитимуть за кордон природної лінії брови - їх-то і потрібно зістригти манікюрними ножицями, дуже осторожно.После цього повторіть процедуру з другої бровью.Затем зачешите волоски першої брови вгору - і знову отстрігіте занадто довгі кончікі.То ж саме зробіть з другою бровою.
4
До речі, якщо форма брів вас цілком влаштовує, але ви не можете впоратися лише з топорщащіміся волосками біля перенісся, не потрібно стригти всю брову. Укоротите тільки ті волоски, які вам мешают.С іншими "огріхами" можна буде впоратися за допомогою пінцета.
5
Після того, як стрижка завершена, ви можете профарбувати брови тінями або олівцем, щоб зробити колір більш насищенним.Покройте брови гелем або воском, щоб надовго зберегти їх ідеальну форму.
Корисна порада
Не радимо вам використовувати збільшує дзеркало - неслухняні волоски в ньому, звичайно, добре видно, але воно спотворює пропорції ліца.Многіе дівчини воліють стригти брови лежання - в такому положенні робота йде в одній площині і дається краще.
Іноді волоски, з яких складаються брови , виростають настільки довгими, що їх доводиться не тільки вискубувати, але і стригти. Головне робити це дуже акуратно, інакше ваше обличчя може перетворитися до невпізнання.
Вам знадобиться
  • - Ножиці;
  • - Дзеркало;
  • - Пінцет.
Інструкція
1
Щоб зрозуміти, якої довжини повинні бути волоски в ваших бровах, проведіть нескладну процедуру. Попередньо вимитої щіточкою з туші для вій зачешите волоски наверх. Бачите кінчики, які виходять далеко за краї брови ? Сміливо отстрігать їх.
2
Для цього візьміть гострі, краще манікюрні, ножиці - ними буде легше управлятися. Пальцем лівої руки притисніть волоски і одним рухом отстрігіте зайве. Чим менше маніпуляцій ножицями ви зробите, тим рівніше буде ваша брову.
3
Потім підрівняйте форму брови за допомогою пінцета. Вам потрібно буде вискубати самотньо зростаючі короткі волоски, що псують весь вигляд.
4
Звичайно, процедуру по доданню бровам потрібної форми краще довірити досвідченому косметолога. Але якщо сходити в салон краси можливості немає, можна підкоригувати бровки і вдома. Тільки не сильно захоплюйтеся з видаленням зайвих волосків. Цього сезону в моді густі, натуральні брови . Краще надайте потрібну форму за допомогою гелю. Для цього акуратно нанесіть небагато стайлера на внутрішній край брови і розподіліть пальцями по всій довжині. Так брови виглядатимуть доглянутими, а ваш образ в цілому буде дуже стильним і модним.