Як можна співати караоке на комп'ютері. караоке онлайн співати мікрофон.

Караоке стало улюбленою розвагою для багатьох, як тільки з'явилося. Все більше і більше воно набирає популярність серед людей різного віку. Караоке співають вдома, в кафе, в барах, в спеціалізованих клубах. Також можна співати караоке і на комп'ютері.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - колонки
  • - мікрофон
  • - доступ в інтернет
  • - програма караоке
Інструкція
1
Для того щоб співати караоке на комп'ютері, в першу чергу вам знадобиться мікрофон. Якщо у вас ще немає мікрофона, найкраще купити спеціальний комп'ютерний мікрофон з роз'ємом джек 3,5 або usb. Ви зможете знайти такий мікрофон в будь-якому комп'ютерному магазині.
2
Якщо у вас вже є мікрофон для караоке, вам знадобиться перехідник джек 6,3 на джек 3,5. Ви можете придбати його в магазинах аудіо-відеотехніки або в магазині радіодеталей. Перехідник необхідний, щоб мікрофон можна було підключити в комп'ютерний роз'єм на платі.
3
Після того як ви підібрали мікрофон, його необхідно підключити до комп'ютера. Якщо у вас usb-мікрофон, ви можете вставити його в будь-який вільний usb-роз'єм. Якщо біля мікрофона роз'єм джек 3,5, його необхідно вставити в мікрофонний гніздо. Воно має вигляд кільця рожевого кольору.
4
Знайдіть в інтернеті інструкцію, як включити мікрофон для вашої звукової карти. Необхідно активувати запис і відтворення з мікрофону. Спробуйте зробити це самостійно. Для цього знайдіть іконку програми управління звукової карти. Зазвичай вона розташовується в треї і має вигляд динаміка. В меню необхідно знайти вкладку з назвою Мікрофон або Вхід. І включити функції «запис» і «відтворення» з мікрофону.
5
Після того як ви налаштували мікрофон, можете приступати до улюбленого заняття - співати караоке. Для цього зайдіть на сайт Караоке.ру, виберіть вподобану пісню, відкрийте її. Натисніть значок «Play» і приступайте до співу. Якщо ви хочете знайти улюблену пісню, напишіть її назву в рядку «знайти караоке».
6
Також на сайті є функція запису вашого виконання. Для цього необхідно в плеєрі натиснути на кнопку записи (невеликий квадратик на круглій кнопці). Ви зможете завантажити записану пісню собі на комп'ютер і слухати її потім. Або ж викласти на сайті, щоб інші могли оцінити ваш спів.
7
Якщо ви не хочете співати караоке онлайн, можете завантажити c сайту і встановити на свій комп'ютер програму для караоке, наприклад, програму GalaKar від розробників сайту Караоке.ру. Тоді ви зможете співати улюблені пісні в будь-який час, навіть якщо інтернет не працює.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=taRIWMlPHsQ
Зверніть увагу
Якщо звук двоїться, залиште в налаштуваннях звукової карти або запис, або відтворення з мікрофону.
Корисна порада
Не забувайте про сусідів. Не робіть музику дуже голосно і не співайте в пізні години, коли сусіди вже сплять.