Нарощування вій: Як вибрати метод ?

Следящие за собою жінки прагнуть завжди виглядати бездоганно. Природно, в гості і на роботу вони роблять макіяж. Інша справа - відпочинок на курорті або похід в спортзал. Фарбуватися в цих ситуаціях не надто хороше рішення: косметика може потекти і забити пори, та й відпочити шкірі не заважає. У таких випадках жінкам на допомогу приходять різні процедури, що дозволяють добре і природно виглядати в будь-якій обстановці. Одна з них - нарощування вій пучками.
Вам знадобиться
  • - вії пучками;
  • - клей;
  • - пінцет;
  • - дзеркало з збільшує ефектом.
Інструкція
1
Придбайте набір для нарощування вій пучками. Пучки бувають різної довжини - короткі, довгі і середні, кожен з них містить 5-6 війок. Упаковки можуть бути великими - по 60 пучків, і маленькими - по 10. Також придбайте спеціальний клей для вій на основі смоли і пінцет з гострими краями. Зверніть увагу на стійкість клею: деякі його види розраховані на один день, інші - на тривалий час. Крім стійкості, види клею можуть відрізнятися і за кольором.
2
Нарощувати вії пучками можна різними способами. У класичному у внутрішній куточок ока приклеюють короткі пучки, потім - середні, а в зовнішній куточок - довгі. Якщо ви хочете створити ефект витягнутого очі - приклейте тільки кілька пучків у зовнішньому куточку. Цікавий ефект виходить, якщо майже по всій довжині лінії вій приклеїти середні пучки, а тільки в зовнішньому куточку ока - довгі. Пучки можна чергувати - середній-короткий-середній або довгий-середній-довгий - на всю довжину ока. Ефект котячого погляду виходить, якщо від внутрішнього куточка і до середини ока наклеїти середні пучки, а від середини до зовнішнього куточка - довгі.
3
Вибравши спосіб нарощування, приступайте до наклеювання пучків. Змийте макіяж з очей. Видавіть краплю клею на чисту поверхню. Пінцетом візьміть один пучок, занурте його підставою в клей і приклейте по лінії росту вій в тому місці, де ви хочете додати об'єм. Починати можна з зовнішнього куточка ока або з середини століття - як вам зручніше.
4
Продовжуйте нарощувати вії, приклеюючи їх між натуральними досить щільно, щоб досягти ефекту густих вій. Прихильницям природності приклеювати пучки потрібно рідше. Якщо вії приклеєні невдало, відразу ж зніміть їх і перемістить на потрібне місце. Почекайте 5-10 хвилин, поки клей висохне, і приступайте до макіяжу.
Корисна порада
Якщо ви боїтеся, що наклеїти пучки самостійно не вийде, зверніться до косметолога - він зробить цю процедуру якісно і швидко. Крім цього, вії, приклеєні в салоні, будуть триматися набагато довше.