Як намалювати Маріо.

Зображення анімаційних персонажів вимагає деяких навичок. Зате після тренувань ви зможете малювати улюбленого персонажа в різних позах і ситуаціях, а, можливо, навіть придумувати власних героїв. Спробуйте зобразити Маріо - популярного героя відеоігор, що одночасно є талісманом Nintendo.
Вам знадобиться
  • - папір для малювання або креслення;
  • - олівці;
  • - ластик;
  • - фарби або фломастери.
Інструкція
1
Маріо - дуже впізнаваний персонаж. Його образ формують вуса, комбінезон і кепка. Вуса дозволяють краще виділити особа, кепка відмінно заміняє зачіску, а комбінезон добре підкреслює руху рук і ніг. Підшукайте картинку-зразок для малюнка. Ви повинні зрозуміти пропорції персонажа, побачити його в русі і в статиці. Можете скопіювати готове зображення або придумати власний варіант на основі запропонованого зразка.
2
Для початку зробіть начерк олівцем. На аркуші паперу зобразите коло, розмітьте його перехресними лініями - це основа для обличчя. У нижній частині кола зобразите горизонтальний овал, що нагадує комір. Під ним розмістіть тулуб у вигляді не надто витягнутого по вертикалі овалу. Розташуйте його під невеликим кутом.
3
Ліворуч і праворуч від голови намалюйте ще два кола - один вище іншого. У нижній частині тулуба розмістіть ще дві окружності. Одну розташуйте ближче до тіла, другу - трохи далі. Всі ці фігури повинні позначити позу персонажа. Маріо стоїть на одній нозі, зігнувши іншу в коліні і піднявши руки, стиснуті в кулаки.
4
З'єднайте окружності лініями. Прорисуйте ноги і руки, попутно намічаючи контури комбінезона. На голові зобразите риси обличчя. У місці перетину розмічальних ліній намалюйте круглий ніс, поверх горизонтальної лінії - очі в формі полуовалов. У нижній частині обличчя позначте рот, що нагадує формою півмісяць або часточку яблука.
5
Заштрихуйте очі, не забувши поставити в них відблиск. Зафарбуйте рот, позначивши всередині зуби. Над очима намалюйте зсунуті до перенісся брови, а під носом - пишні білі вуса. На голові позначте кепку з козирком і буквою «М» посередині. Намітьте контури бретелей комбінезона, підошви і рант черевик.
6
Огляньте малюнок і зітріть зайві лінії. Обведіть контури м'яким, гостро заточеним олівцем. Ви можете залишити малюнок чорно-білим або розфарбувати його акриловими фарбами, фломастерами або гуашшю.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nhDelO9jocU