Як орендувати складське приміщення.

Оренда нежитлових приміщень - одна з найрозвиненіших галузей у сфері операцій з нерухомістю. В наймання здаються не тільки невеликі павільйони і перші поверхи багатоповерхівок, а й величезні заводські і фабричні приміщення.
Інструкція
1
Перш ніж узяти в оренду складське приміщення, визначте, для яких цілей воно вам знадобилося. Якщо це буде величезне сховище для товарів з різних країн, краще щоб поруч була залізнична станція і одна з основних автомобільних трас. Тоді ваша продукція буде доставлена прямо до місця складування, без залучення додаткових транспортних компаній. Зазвичай такі приміщення знаходяться на околиці міста.
2
Наступний параметр - розмір складу. Саме метраж укупі з місцем розташування є визначальним фактором у вартості оренди нежитлового приміщення.
3
Вирішіть, чи потрібні вам комунікації - каналізація, водопровід, телефонія та інтернет. Їх наявність підвищує вартість квадратного метра. Крім того, якщо на складі є додаткове обладнання, наприклад, холодильна установка, це також збільшить ціну оренди складу.
4
Розписавши всі необхідні параметри, дайте оголошення про те, що хочете орендувати склад. Зробити це можна на одному з сайтів, де повідомлення викладають безкоштовно. Там же пошукайте оголошення про здачу нежитлової нерухомості в найм. У рядку пошуку вкажіть метраж складу, місцерозташування і приблизну вартість за квадратний метр. Сайт видасть вам список відповідних по всіх пунктах оголошень.
5
Оберіть кілька оголошень. Домовтеся з господарями про огляд приміщення. На зустрічі перевірте документи про власність або оренду та дозвіл на суборенду. Якщо на складі є комунікації (водопровід, електрика, газ), попросіть пред'явити квитанції про оплату за останні півроку. У цьому випадку ви будете впевнені, що погашати чужі заборгованості не доведеться.
6
Укладіть договір про оренду, вказавши там термін найму, вартість квадратного метра і умови по оплаті комунальних платежів. У деяких випадках, коли ви знімаєте приміщення маленькій площі, їх оплачує орендодавець.