Як вибрати акумулятор для дизеля. акумулятори для дизеля.

В хороших умовах і при правильній експлуатації автомобільний акумулятор здатний працювати від чотирьох до восьми років. Однак потрібно правильно вибрати незалежне джерело живлення для дизеля або для іншого автотранспортного засобу.
Вам знадобиться
  • - акумулятор.
Інструкція
1
Пропоновані на сучасному ринку автозапчастин акумулятори класифікують за типом обслуговування, по використовуваному матеріалу і за типом використовуваного в незалежному джерелі живлення електроліті.
2
Автомобільні акумулятори по типу обслуговування диференціюють на обслуговувані джерела живлення і малообслуговувані акумулятори. Нерідко малообслуговувані незалежні автомобільні джерела живлення називають ще необслуговуваними.
3
За матеріалом, використовуваному для виготовлення решіток акумуляторних пластин, джерела живлення поділяють на свинцеві, «срібні» і кальцієві, а також акумулятори зі свинцево-кальцієвими або свинцево-вмістом сурми решітками.
4
Акумулятори можуть бути з звичайним кислотним електролітом і гелієвим. Основне і першорядне гідність гелієвих незалежних джерел живлення - зручність в експлуатації: навіть після сильного розколу корпусу гелеобразний електроліт практично не витікає. До гелієвим незалежних джерел живлення віднести можна акумулятори, в яких застосовується так звана система AGM.
5
Кислотний електроліт використовується в незалежних свинцево-кислотних автомобільних джерелах живлення. Порівняно з лужними незалежними джерелами живлення акумулятори цього типу не можуть довго перебувати в полуразряженного стані, а значить, потребують особливого догляду.
6
При виборі автомобільного акумулятора приділіть також увагу таким параметрам як пусковий струм, резервна ємність і ємність акумулятора. Пусковий струм - максимальна вихідна потужність, яку акумулятор здатний видавати протягом десяти секунд при температурі -18 градусів. Цей параметр характеризує можливості батареї в плані запуску холодного двигуна.
7
Ємність автомобільного акумулятора вимірюється в ампер-годинах (цей показник визначає можливість пристрою протягом певного періоду часу видавати конкретну величину струму). Що ж стосується резервної ємності автомобільних акумуляторів, цей показник характеризує часовий інтервал, протягом якого пристрій видавати буде струм в 25 Ампер.
Зверніть увагу
Купуйте акумулятори тільки від перевірених виробників.
Корисна порада
Перш ніж придбати автомобільний акумулятор, порадьтеся з фахівцем СТО: він порекомендує, який незалежний джерело живлення краще всього придбати для вашого дизеля.