Як змінити розмір розділу.

З приходом операційної системи Windows 7 у багатьох користувачів виникла проблема, пов'язана з нестачею вільного простору на системному розділі жорсткого диска. Справа в тому, що Windows XP було потрібно всього лише 1-2 Гб на диску, не враховуючи додаткових програм. Дистрибутив «Сімки» займає трохи менше 4 Гб, а встановлена ОС комплектації Ultimate «важить» майже 15 Гб.
Вам знадобиться
  • Partition Magic
Інструкція
1
Скачайте програму Paragon Partition Magic. Версія, в ідеалі, не повинна бути нижче 8-й. Після установки програми звичайним способом, перезавантажте комп'ютер. Це дозволить вам проводити всі бажані операції з будь-якими розділами.
2
Зменшення розмір а.Еслі вам потрібно «відрізати» шматок розділу, що не додаючи його до інших, вже існуючим, то зайдіть у вкладку «Майстер», підпункт «створення розділу». Далі, слідуючи інструкціям, виберіть розділ, від якого необхідно відокремити необхідний обсяг.
3
Перерозподіл місця між разделамі.Еслі вам потрібно додати вільного простору на один з розділів, наприклад, системний, то ваш алгоритм злегка зміниться. Послідовно відкрийте пункти «Майстер», «Додаткові функції», «перерозподіл вільного місця». Точно так же, спираючись на підказки, виберіть розділи, до якого буде додано вільного простору і у якого (их) воно буде вилучено. Тут слід враховувати такі фактори: - Все розділи, які беруть участь в процесі повинні працювати в однаковій файлової сістеме.- Для значного прискорення процесу, розділи повинні містити мінімум інформації (в ідеалі - відформатовані) .- Якщо вам потрібна порожниною з'єднати два розділи, то слід вибрати «Об'єднання розділів».
Корисна порада
При роботі з ноутбуком не виймайте зарядний пристрій.