Як почати привітання. Як почати ювілей.

Обов'язковий атрибут практично кожного свята - вітальне слово на честь винуватця торжества. Якщо ви хочете, щоб ваша промова прозвучала цікаво і запам'яталася надовго, забезпечите її красивим вступом.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу;
  • - ручка.
Інструкція
1
Будь вітальний текст складається з трьох основних компонентів: вітальне слово, поздоровлення (з неодмінним згадуванням приводу до святкування) та побажання. Саме в такому порядку необхідно вибудувати свою промову.
2
Якщо ви не є чудовим оратором і майстром експромту, приготуйте текст поздоровлення заздалегідь. Запишіть на папері слова, які хочете вимовити, і кілька разів прочитайте їх. При необхідності прорепетируйте свій виступ вголос. Такий ґрунтовний підхід до справи дозволить вам говорити під час торжества легко і впевнено.
3
Важливим моментом привітального слова є звернення. Якщо ви вітаєте родичів, то звернутися до них можна запросто, так як ви спілкуєтеся в сімейному колі. Вітальний текст, адресований колезі або шефу, бажано починати з імені та по батькові винуватця торжества.
4
Зробити початок поздоровлення інтригуючим і незвичайним допоможе захоплюючий випадок з життя іменинника. Розкажіть присутнім цікавий епізод, свідком або безпосереднім учасником якого були саме ви. Приміром, на ювілеї сина згадайте, як ви відзначали його перший день народження, розкажіть кумедні дрібниці цієї незабутньої події. На офіційному заході можна почати привітання зі слів, про те, що ваш колега або начальник не тільки чудовий фахівець і справжній майстер своєї справи, але людина, захоплена безліччю цікавих хобі, прекрасний друг і так далі. Головне, щоб ваші слова були фамільярними і відповідали обстановці урочистості.
5
Після вступної частини переходите до привітання і побажанням. Ці елементи святковій промові також необхідно підготувати виходячи з особливостей заходи і того, кому ви їх адресуєте. Ваші слова справлять найбільший ефект, якщо буде виголошено щиро і від чистого серця.