Як визначити соціальне становище людини.

Суспільство можна умовно розділити на рівні, кожен з яких займають люди з певним статусом. Те чи інше положення на соціальних сходах накладає свій відбиток на зовнішній вигляд людини, її манери, вид діяльності, якою він займається, широту потреб. Існує і ще чимало «сигналів», що дозволяють визначити соціальний стан.
Інструкція
1
Відомо, що зустрічають по одягу. Тому оціните зовнішній вигляд людини. Люди, які займають високе положення в суспільстві, як правило, носять фірмову, якісний одяг, стильне взуття, дорогі аксесуари. При цьому виглядають вони досить стримано, чи не виставляючи свої фінансові можливості напоказ.
2
У зайнятої людини весь день розписаний буквально по хвилинах, тому він завжди стежить за часом. Подивіться на його зап'ястя. Швидше за все, ви побачите годинник, які також можуть служити невід'ємною ознакою певної соціальної ніші, до якої він належить. І чим дорожче і солідніше цей атрибут, тим вище соціальний статус людини.
3
Забезпечені люди ретельно стежать за своїм зовнішнім виглядом і формою. Тому вони харчуються в хороших ресторанах і часто відвідують спортивні клуби, басейни і т.д. Свій вільний час вони присвячують таким захопленням, як гольф, теніс та ін.
4
Зверніть увагу, на чому пересувається людина. Марка машини, її клас і вартість можуть сказати багато про що. Якщо Вас зацікавив людина їздить на недорогому автомобілі вітчизняного виробництва, то найімовірніше, дохід його порівняно невисокий. Володарі авто класу «преміум», навпаки, є представниками вищих кіл суспільства.
5
Важливим чинником у визначенні соціального статусу людини є місце його відпочинку. Так, багато ділові люди свою відпустку краще проводити на закордонних курортах, причому такі поїздки вони здійснюють не менше двох разів на рік. Як правило, в Європу відправляються добре забезпечені люди, представники середнього рівня воліють Туреччину або Таїланд. Однак такий розподіл є досить умовним, адже багато чого залежить від особистих уподобань.
6
І, нарешті, визначити соціальне становище людини допоможе його оточення. Як правило, люди вибирають собі знайомих не тільки по колу інтересів, але і близьких по соціальному статусу.
Соціальний стан людини в суспільстві характеризується його рівнем доходу, приналежністю до тих чи інших соціальних груп. Залежно від свого статусу, людині приписують певні ролі, яким він повинен відповідати. Наприклад, по тому, як людина одягається, де обідає і яке взуття носить можна визначити його соціальний стан.
Інструкція
1
Оцініть зовнішній вигляд людина, соціальний статус якого ви хочете визначити. Найчастіше люди, що займають високе положення в суспільстві, носять дорогий і якісний одяг. Вони не виставляють напоказ свої фінансові можливості і тому виглядають завжди стильно і стримано. Особливу увагу слід звернути на взуття. Людина, що обертається у вищих колах, просто не може дозволити собі носити дешеве взуття. Також туфлі повинні завжди бути вичищені до блиску.
2
Зверніть увагу на зап'ястя людини. Найчастіше люди, що домоглися висот, дуже дбайливо ставляться до часу і тому годинник є невід'ємним атрибутом будь-якого ділового людини. Як правило, чим вище і солідніше соціальне становище людини, тим дорожче його годинник.
3
Подивіться, на якій машині їздить, який Вас людей. За великим рахунком, марка машини і її ціновий сегмент може відразу підштовхнути вас в потрібному напрямку. Машини діляться на три класи в залежності від рівня доходу покупців. Якщо людина їздить на автомобілі преміум класу, то логічно буде зробити висновок, що його соціальне становище дуже високо. Навпаки, недорогі вітчизняні марки автомобілів можуть свідчити про те, що рівень доходу його власника не є надмірно високим.
4
Зверніть увагу на те, як людина проводить свій вільний час. Як правило, люди, що займають високе соціальне становище, вільний час приділяють спорту, причому часто елітним його видам, наприклад, гольфу.
5
Визначити соціальне становище людини вам допоможе інформація про те, де він проводить відпустку. Звичайно, переваги у всіх різні, проте деякі закономірності виявити все ж можна. По-перше, забезпечені люди частіше відпочивають за кордоном на дорогих курортах, а, по-друге, середня кількість подорожей на рік становить 3-6. Людина з низьким соціальним статусом або не може дозволити собі подорож взагалі, або вчиняє їх не більше 2 разів на рік. Проте слід мати на увазі і той факт, що у забезпечених людей може просто не бути вільного часу і тоді кількість їх відпусток різко скорочується.