Як відновити зламаний телефон.

Поломка телефону - величезна проблема для його власника. І в більшості випадків користувачі не знають, що далі робити, як вчинити з неробочим девайсом. Але поломки бувають різних типів, в половині випадків телефон можна відновити власними руками.
Вам знадобиться
  • Спирт, дистильована вода.
Інструкція
1
Якщо телефон якимось чином потрапив в рідину (або просто піддався впливу вологи) і після цього перестав працювати, дійте таким чином: негайно вийміть акумулятор з телефону, не залежно від рівня ушкодження. Покладіть телефон і батарею в сухе місце, але ні в якому разі не на батарею (або щось інше гаряче), телефон повинен поступово просохнути, а не розплавитися.
2
Зачекайте як мінімум день, перш ніж пробувати включити телефон. Зазвичай, після попадання рідини на телефон, сам телефон працює, а відмовляє тільки дисплей (він дуже чутливий до вологи). Через день вставте батарею в телефон, спробуйте включити, якщо заробив, то все добре, якщо ж немає або не працює половина функцій, то знову вимкніть телефон.
3
Далі розберіть телефон (якщо на гарантії, то несіть в сервісний центр) і ретельно промийте плату та контакти спиртом і дистильованою водою. Зберіть телефон, увімкніть його, якщо знову не працює, то несіть в сервісний центр.
4
Якщо телефон в один момент перестав працювати без будь-яких видимих причин, це напевно програмна помилка в прошивці. Щоб усунути неполадку, дійте так: зайдіть на фан-сайт марки вашого телефону (розберемо на прикладі Motorola, фан-сайт - motofan.ru, фан-сайт іншої марки знайдіть в будь-якому пошуку), зареєструйтесь на ньому.
5
Потім на сайті знайдіть тему, де покроково описується процес прошивки вашого телефону, зазвичай такі теми знаходяться на видному місці. Скачайте програму, за допомогою якої ви будете прошивати телефон (наприклад, у Motorola це RSDLite).
6
Знайдіть прошивку, яка підходить саме до вашого телефону (щоб дізнатися версію прошивки, потрібно під вимкненому режимі затиснути * + # + кнопка включення, але варіанти різні у всіх марок). Скачайте прошивку.
7
Запустіть програму, виберіть файл прошивки і підключіть телефон за допомогою data-кабелю, натисніть Start (або аналог цієї кнопки, всі програми інтуїтивно зрозумілі і схожі один з одним).
8
Після завершення прошивки вийміть акумулятор і знову вставте. Увімкніть телефон.
Зверніть увагу
В інших випадках поломки необхідно діагностування, без нього неможливо сказати, яка саме деталь телефону може бути пошкоджена.